Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért büdös a babám lába? 7...

Miért büdös a babám lába? 7 hónapos

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Milyen büdös? Az én fiamnak is büdi a lába, de ez nem az a zavaró büdi, én egérszagúnak szoktam hívni. és nagyon kicsi kora óta olyan. Szerintem természetes, hisz csak beizzad az Ő pici lábuk is.
2010. dec. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem olyan büdös mint a felnőtteké de enyhén szagos
2010. dec. 9. 21:45
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

:)

Sztem minden babáé ilyen. Enyémnek még a zokniba is beizzad a lába, pedig pamutzoknijai vannak. A cipőben, kocsicipőben is lehet kicsit melege. Nincs attól semmi baja. :)

2010. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Az én kislányom lába is büdi. Mikor tisztába teszem, megszoktam puszilgatni a kis talpát, és akkor érzem. Kicsit savanykás. Engem nem gondolkodtatott el a dolog, gondoltam beizzad a rugiba, mikor alszik a takaró alatt, meg ilyesmi. Mikor megfürdik, egy darabig nem büdi :D
2010. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
(Majdnem) minden babának sajtszagú a lába. Én imádom, és ha pici, meztelen talpit látok, azonnal kedvem támad összepuszilgatni. :) Kisfiamnak mindig megpuszilgatom a lábiját. :) Kis büdilábú, én imádom. :)
2010. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Nálunk is olyan! Mikor hazajöttünk a kórházból, már akkor is volt lábszaga. A párom nem is akarta elhinni.
2010. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Büdi?? :) Szerintem nem büdi!! A világ legjobb szaga(még kb. 13 évig!! :)) Én imádom, beizzad a kis lába, ráncos kis talp!! Én imádom!!!
2010. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
De édesek lehetnek :)
2010. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az este mondtam apának h büdi a kicsi lányának a lába ere meg jót nevetet azután megszagolta és röhögöt továb
2010. dec. 11. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!