Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tehetem a babámat...

Mikortól tehetem a babámat mai-tei-be?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám és nem tudom, hogy milyen módon kössem meg, sőt azt sem, hogy már beletehetem-e. Nem csatos mai-tei, hanem kötős.
2010. dec. 10. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem mai tei, hanem MEI TAI.


Onnantól teheted bele, hogy egyedül tudja tartani a fejét.

Itt találsz videókat, amik segítenek: [link] Nem bonyolult.

2010. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem tündérputtonyom van,(ugyan az csak klasszisokkal olcsóbb)

0-6hónapos korig magad fele nézzen,

6hónapos kortól kötheted a hátadra is,(sőt előbb is,csak akkor még eléggé instabil a baba,és nehéz egyedül felkötni)

de nézz körbe a YouTube-on. nagyon sok megkötési mód van.

de én így szoktam:

magam elé kötöm,mint egy kötényt,és lóg lefele a "háttámla".majd magam elé veszem a fiam,és felhúzom a pántokat a vállamra.és a háttámlát az ő hátára.egy kézzel tartom a babát,másikkal a derekamnál hátranyúlok a pántokért.Ha azokat már fogom,elengedem a babát,és keresztezem a pántokat a hátamon.Majd kicsit belerázom,és felhúzom addig,amíg kényelmesen meg tudom puszilni a fejét.(a kezei a maga előtt vannak behajlítva a pántok alatt,bár mostanában 6hónaposan már felül oldalt is kidugja)aztán a pántokat az ő dereka vonalánál(elöl nekem) keresztezem és hátravezetve megkötöm.


remélem érthető.

de linkelek egy oldalt,ahol vannak módok...


[link]

2010. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy békaülésben újszülött kortól bele teheted. Mi 4 hónaposan kezdtük, mert akkor kaptuk, egy barátnőmék pedig 4-5 hetesen.
2010. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3, de inkább 4 hós kortól.

0 hótól nem ajánlott, mivel a fejét nem tartja úgy a body vagy csuklya, mint ahogy kellene!

Én a lexi twistet szeretem, nagyon bevált.

2010. dec. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a feneke alatt kötöm, ez főleg nagyobb súlyú babáknál jó. Egy bizonyos súly fölött már nem helyes a hátukon vinni a pántot.
2010. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosak vagytok, így már könyebben eligazodom:)
2010. dec. 15. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!