Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol tehetem az 5 honapos...

Mikortol tehetem az 5 honapos babámat etetöszékbe olyanba aminek dönthetö a támlája? Még nem tud ülni és felültetni sem probáltam még de 3 hete kostolgatunk és már jo lenne mert 8 kg és izeg mozog igy nehéz megetetni.

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Azért dönthetős szerintem, mert már lehet, bele tenni, hogy ne terhelje a gerincét! Jó étvágyat a babádnak!

Boldog babázást kíván 9 hónapos anyuka!

2009. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs pihenőszéketek?Az is dönthető abba nagyon szuperul meg lehet ettetni.Én is abban ettetem...
2009. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Helyesbítek: Nem terheli a gerincét!

2009. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk sajna pihenőszékünk nincs, így mi dönthetős etetőszéket kaptunk karácsonyra (akkor volt 5,5hós a manóm) és azóta abban etetem kisfiam. Nagyon szereti, no persze etetem benne és nem órákig ücsörögtetem. A kezeit így is le kell fogni, különben a jövőhét is céklás lenne :)
2009. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!5 hósak vagyunk mi is,és pont a héten etetem először etetőszékbe.Középig döntöttem neki,kb.ugyanaz a testhelyzet,mint a hordozóba szerintem,de azt már utálja.Addig hagyom én is,amig eszik.
2009. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos kortól ül benne.Nagyon szereti de csak olyat vegyél ami dönthető.Az enyém Top rider-es azt tudom ajánlani.Voltam Dévényis gyógymaszőrnél és ott rá kérdeztem, hogy lehet-e, és hogyan lehet etetni és ő is azt mondta, hogy dönthetősben nyugottan beleültethetem.
2009. febr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!