Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöld gombóc az orrocskából?

Zöld gombóc az orrocskából?

Figyelt kérdés
Kisfiam majdnem 1 éves. Eddig mindig volt egy kevés orrváladéka, minden este leszivom neki. De ma kijött egy gombóc és nem a megszokott fehér, hanem zöld volt. Ez normális? Nem náthás.
2010. dec. 10. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, normális. Az én 1 éves fiamnál is előfordul.
2010. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de láttál már taknyot?,

Mert az zöld:-)))))))

2010. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

elző

ha nem náthás, minek szívod neki minden este?

2010. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés közben mindig kijön a kis zöld gombóc.Örülök neki,mert így éjszakára nem szárad be neki.
2010. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

FIKA

neked nincs?

2010. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is kifújom az orrom zuhanyzások után, talán megszokásból neki is leszívom. Mindig jön egy kevés átlátszó vagy fehér. Na, de ez a zöld. Ez már tényleg fika :) ez már nem babás..ez olyan nagyfiús.. köszönöm a válaszokat! :))
2010. dec. 10. 22:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akarok OFFolni, de esküszöm, nekem felnőttként volt nemrég egy óriási gombóc. Szó szerint halálra rémültem... Ha a kisfiamnak lett volna, talán el is ájulok, pedig nem vagyok egy aggódós. De mostmár tudom, hogy tök normális. :))) Köszönöm. :)
2010. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos hogy jó az orrnyálkahártyának,ha minden nap leszivod az orrát!
2010. dec. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lányomnak is cuppantottam anno, minden fürdés után. Nem lett semmi baja. De még beteg sem volt ovis koráig. Nem ipari porszívóval szívom és sterimározom szívás előtt, mert ezt ajánlotta az orvos. De, ha nem szívom le mi lesz a taxival? Mert minden fürdés után szütyörög az orra, sőt jön ki neki. Vagy elég ami kijön a többit hagyjam? Én nem fújom az orrom egész nap, de fürdés után én is kifújom, különben beleszáradna, amit a gőz kihoz. Egyébként mindenkinek más az orra. Párom se 'takarítja' fürdés után.
2010. dec. 11. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!