Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért remeg? Nagyon megijesztett

Miért remeg? Nagyon megijesztett

Figyelt kérdés
az elmúlt 3 napban többször is előfordult, hogy 5 hónapos babámnak egyszer csak elkezdett remegni a keze elég erősen, aztán kb fél perc múlva abbahagyta. Mindig akkor jelentkezett ez, amikor már elég régóta ébren volt (3-4 órája), vagy félálomban evett. Lehet ez a fáradtságtól? Vagy menjek vele dokihoz? olyan ijesztő látvány volt ahogy remegtek a kis kezei
2010. dec. 11. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmi. Neked nem remeg néha a térded?
2010. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem nem
2010. dec. 11. 11:47
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg fàzik + fàradt?
2010. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
fázás nem hiszem...remélem tényleg csak fáradtság, csak azért ijedtem meg, mert eddig is ilyen sok időket volt fent, de ilyen remegést még sosem produkált.
2010. dec. 11. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen,a gyerekorvos elküldött a neurológiára,ott azt mondta a doki,hogy kinövi.És már nem csinálja a remegést.1 éves.

De ha meg akarsz nyugodni inkább vidd el orvoshoz.

2010. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak a feje remegett. Neurológián voltunk, mindent rendben találtak. Azóta elmúlt egy éves, minden ok vele. Remélem...De én is betojtam, nagyon ijesztő volt...
2010. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia, az idegrendszer lassabb érése okozhatja, és majd kinövi mint írták. viszont mi nem vagyunk orvosok, sztem egy kirándulás a neurológiára csak megynugtatna titeket.
2010. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinálta ezt a lányom néha,mikor úgy ébredt,hogy még nem pihente ki magát.És nem tudott visszaaludni,mert valami váratlan dolog miatt ébredt fel.Én is megijedtem,de aztán anya mesélte,hogy én is csináltam így picinek.Most már 19 hónapos a lányom,kb 4-szer fordult elő,de tényleg csak hirtelen ébredésnél,fáradtan.De ha nagyon aggódsz,vidd el dokihoz.
2010. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is akkor fordult elő, mikor félálomban evett.
2010. dec. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!