Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől remeg be időnként a...

Mitől remeg be időnként a babám szája?

Figyelt kérdés
3 hetes és tegnap vettem észre először hogy "ok nélkül" remeg a szája,úgy mint amikor fázik egy kisbaba de Ő akkor nem valószinű hogy fázás miatt csinálja.olyan érdekes.
2011. ápr. 19. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is csinálta ezt sokat picinek. A cumit is rezegtette a szájával néha. Ezt sok baba szokta csinálni, és ez nem probléma, majd elhagyja ezt a szokást ha nagyobb lesz.
2011. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én kisfiam is csinálta kb 3-4 hónapos koráig.a védőnő ki volt akadva-én meg teljesen megijedtem.de már rég elfelejtettük :)
2011. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csinálta pár hónapos koráig. Azóta sem tudom mitől volt. Eleinte megijedtem, aztán megszoktam. Elmúlt! Nektek is elfog.
2011. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!