Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora overállt vegyek?

Mekkora overállt vegyek?

Figyelt kérdés

kislányom 4 hónapos, s mivel koraszülött volt ezért most mégcsak 57cm. mivel az új overálok elég drágák, így a licitoldalakat bújom. mennyit nőnek a babák, mekkorát érdemes venni? ha a rugija 47cm, akkor overállból mekkora kell neki? van egy vastagabb overállja, plüss, az 50cm a sarokig. olyat vennék ami jó lenne még márciusban is. 60cm hosszút vegyek? az a baj hogy az 56 és 62 között van egyébként pont most, de gondolom az overál bélése vesz el a centikből.

köszönöm a segítséget.


2010. dec. 11. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én 62-68-asat vennék, de inkább bundazsákot, még ő úgysem megy, vagy esetleg olyat, ami összenyitható a lábánál zsákká, s vissza nacissá. Már láttam ilyet, bár nekünk nem ilyen volt. Sima zsákkal novembertől tavaszig mi elvoltunk. Sok sikert a választáshoz, remélem segítettem.
2010. dec. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget. vacilálok a 62 és 68 között. azért azt sem szeretném ha eltünne benne a kiscsaj :) de igazad van, egy bundazsákos is jó lenne.

ötletek még?

2010. dec. 11. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:
kislányom is 4 hós, ő is koraszülött volt, a mienken nem irja a meretet csak azt hogy 4-6 hónaposnak. nagyon picit nagy neki, jó lesz később is szerintem. és van egy zsákos amit az előző irt, az auchanból, kb 5000 volt-átszámitva, nm Mo-rol vettem, nem tom ott található-e, az 74es, de méretre akkora mint a másik, minkettőt használjuk.
2010. dec. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja és vettem egy 62es kabátkát neki, ami kicsi, vagyis alá nem tudok semmit adni. télleg semmit.
2010. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a vaálaszodat neked is.

most megnéztünk egy overállt, a barátnőm adta a lánya után, az 62cm és nagyon nagy a babára. a kis keze kicsúszik az újjából is :) ahogy néztem olyan 55centi hosszú kellene.

2010. dec. 11. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha amúgy is használt overált vennél, akkor inkább a 62-est vegyed meg. Nagyon nehéz előre úgy vásárolni, hogy még 4! hónapig jó legyen. Ez hosszú idő ám!

Én a lányom születése óta szinte mindent a teszveszen és jó turiban veszek. Amint kinőtte a ruhákat, már adom is el őket, bár most hegyekben áll a ruha, mert nem volt időm lefotózni őket.

Ha mondjuk januárban kinövi a 62-est akkor veszel egy nagyobbat és ezt pedig eladod ugyanannyiért amennyiért vetted. Ezek a ruhák még szinte újak.

A kezecskéje még sokáig nem fog kilátszani az overálból, ezek szerintem mindig hosszúak. De nem is baj, olyan hideg van, had legyen csak bent a jó melegben a kicsi keze.

2010. dec. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is, hát csemegézek akkor :)
2010. dec. 11. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!