Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen overállt vegyek 1 éves...

Milyen overállt vegyek 1 éves kisfiamnak télre? És hol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elnéznék egy bababoltba, bár ott drága, inkább a Tescoba... Van nagyon sok babaruha, és még rá is tudnád próbálni, hogy milyen méret kell, választék is szokott lenni...
2011. okt. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A TEscoba most olyan van akciós, amiből nincs kinn a lába és nem is cipárazható szét.Ha már járogat, akkor érdemesebb olyat venni, ami összecipzárazható zsákká, de szét is lehet nyitni, akkor csizma kell rá. Az én egy éves lányom nem overált kapott ennyi idősen, hanem kantáros nadrágot kabáttal. Használtan vettük, de kíhúztuk vele a telet.+vettem hozzá egy másik kabátot.
2011. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kétrészes overált vettem a fiamnak annó, és a lányomnak is olyat fogok most. 3000ft volt, itt nálunk a bababoltban.
2011. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyberészes szerintem jobb. Én kínaiban vettem tavaly.
2011. okt. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!