Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akciós most valahol a Sudocrea...

Akciós most valahol a Sudocream? Hol a legolcsóbb? - most próbálnám ki.

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt sajnos nem tudom, hol akcios. De csak buzditanalak, hogy probald ki!

Pelenka kiutest akar egy nap alatt elmulasztja, de mar orakkal az elso hasznalat utan sokat segit. Ha a hidegtol kipirosodik, szarad a kicsi arca, arra is jo, vagy ha sokat folyik az orra, es kipirosodott, arra is. En egyszeruen imadom. Meg ha bolondnak neznek is, most telen, itthon estenkent a sajat arcomra, es a szamra is teszek, mert ugy ki van szaradva a hideg miatt, hogy semmi mas nem segit.

2010. dec. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyjából egy árban vannak, a brendonban a legdrágább.

én mindig dm-be veszem, mert a gyógyszertárban is drágább ahova járok (sok magángyógyszertár van, annyiért adják amennyiért akarják.....)


valóban jó a sudocrém, férjem ezzel keni a problémás arcát, soha nem volt peluskiütése a kislányomnak, mert este és reggel kenem be vele. viszont a hónalja és a nyakánál nyáron sebes lett a nagy melegtől, 2 nap alatt helyrehozta.

2010. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az ekcemankra is ezt hasznaljuk
2010. dec. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elso vagyok, mi is mindenre ezt tesszuk, gyantazas utan, borotvalkozas kozbeni vagasra. Remeljuk a babad nem lesz ra allergias, kb 100 gyerkocbol egy az, de akkor sem kidobott penz, mert ti is el tudjatok hasznalni.

A barataink mar nevetnek, mondjak, hogy van valami borproblemajuk, en mar vagom is ra sudocrem:)

2010. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Brendonban pont akciós most,ha jól láttam.

Nekem hatalmas csalódás volt,nem véd,előzi meg a kiütést,és főleg nem gyógyít.Sebes fenékre egyenesen tilos rákenni.A fertőtlenítő hatása szintén megkérdőjelezhető,a gyerekeimnek ugyanolyan kakaszagú a fenekük lemosás és bekenés után,mint bekenés nélkül.Más bőrproblémára viszont tényleg jó.

2010. dec. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy hol akciós nem tudom...de mi ezt használjuk nap mint nap, de ha pici kiütéses akkor bephanthent kenek rá, az jobba elmulasztja!
2010. dec. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legnagyobb kiszerelés és a legkisebb is a Brendonban a legolcsóbb:

[link]


PAtikákban a kicsinél kb 100-200 ft a különbség ehhez képest felfelé, a dm-et nem ismerem.

2010. dec. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fkiszti ***** válasza:
Szia! Én a 400 g-os Sudocremet folyamatosan a Vaterán vagy a Teszveszen veszem, kb. 3800-4000 Ft-ért. Szerintem nagyon megéri. Természetesen a csomagolása bontatlan. Nekünk nagyon bevált.
2010. dec. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!