Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legdrágább illetve a...

Melyik a legdrágább illetve a legolcsóbb újszülött kórtól kapható tápszer?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi Mildibét használunk ami 1350Ft 800gramm receptre 800Ft körül.Finom tejhez hasonló íze van.Ettől a hónaptól Milupa néven fut 1660Ft 900gramm de a dobozban ugyanaz van.

Használtunk Milupa Milumilt is 600gramm 3000Ft volt receptre 2250Ft.

2011. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legdrágább szerintem a tejallergiás babáknak való tápszerek, talán a Neocate, de nem tudom, mennyi.
2011. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a 800g-os mildibé receptre 608 Ft, legalább is 3 hónapja még annyi volt, a Milumil 1 kb. 1000Ft 900g receptre. Mindkettőt szereti, azért maradtunk a Milumilnél, mert abban vannak spéci dolgok (oligoszacharidok(?) stb), ami tudtommal fontos. Sajnos 3 hónapos kora óta nincs tejem, talán így nem lesz lemaradva az anyatejes babákhoz képest. Ezek a hasznos dolgok ha jól tudom a bélflóra kialakulásához elengedhetetlenek és az anyatejben is megvannak.
2011. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 besjudit ***** válasza:
mi a BEBA HA tápszert használjuk ami 600gr receptre 2000 forint.
2011. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 besjudit ***** válasza:
mi is tejallergiásak vagyunk de a beba ha is bevált (nem okoz allergiás reakciót) ellöte milumil peptid volt de azt nem ette és az receptre olyan 500 forint körül volt
2011. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


mi már túlhagyunk pár tápszeren sajnos,több okból!hasfájás,rengeteg bukás,nem ízlett,éhes maradt...


most a humanna baby fittet eszi a babám ez ízlik is neki,nem fájj a hasa,tápláló is és nem bukik:)végre ez bevált! receptre 630 ft-ért vesszük,eddig ez a legolcsóbb amit próbáltunk és a legjobb:)volt már 3000 ft os 400 gr-os tápszerünk is és egy kalap kaki volt!!!!!én ajánlom ezt a fajtát!!!

2011. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!