Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan testvér vagy ikerbabakoc...

Olyan testvér vagy ikerbabakocsi ami egymás mögötti és cserélhető rajta mózes és ülős rész?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Kis korkülönbség lesz a gyerekek között és a picit mózesban szeretném tolni, a nagyobbat meg értelemszerűen sportülésben.
2010. dec. 12. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jane Twin two, Jane powertwin, Bebe confort twin club, Peg perego duette sw,
2010. dec. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! a Jané marha drága azt tudom :((

A peg peregon is lehet mózest feltenni? A Navettát vajon?

2010. dec. 12. 16:36
 3/18 anonim ***** válasza:

Én is ezen dilemmázom most, mert nálunk pont 2 év lesz :-S


Valószinű peregot veszek, mert azon tudom az ülőrészeket is forgatni

rá lehet tenni a navetta, navetta XL-t is


A jane azért lenne jobb, mert könnyebb a váz.


Most egy tesófellépős AT4-em van a "naggyal" lehet csak egy aria twint veszek mellé hordival :-)

2010. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Második jaj de örülök :) gondolkozhatunk együtt akkor :) A peg perego AT4-nek a hátsó két kereke között van tengely?A barátnőmnek a babakocsijának azon a részén áll a gyerkőc ha elfárad, mivel a tesófellépőtől nem tudna lépni..

én is próbáltam tesófellépővel a mostani kocsinkat baromi kényelmetlen.

Múltkor a Brendonban tologattam a tesókcsoikat, háááát az ABC új tesókocsija hatalmas batár, nehéz is, és a Perego is nekem olyan nagyon nagynak tűnt :(

Ha Aria Twint veszel azzal beférsz boltba? Nekem ez a gondom nehogy elakadjak vele...

2010. dec. 12. 16:49
 5/18 anonim ***** válasza:

az első is én voltam :-)

Az AT4-en van gyári tesófellépő,de csak akkor jó, ha fel van ültetve az ülés :-S

nekem annyira nem jönnek be az egymás mögöttiek :-(

persze keskenyebbek :-(

az aria 1 m széles pontosan, igy elméletileg nagyobb ajtókon, liftbe befér, de iszonyat picik a kerekei

még a firstwhells city elite twin ami tetszene, de az egymás melletti

2010. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az ABC designe-t és a Hauck-ot egyből kizártam

nem venném egyiket sem, nem szimpik


Viszont a graco quattro tour duo elég szép, viszont ha a pici nagyobb lesz, nem lát majd ki

meg az is hatalmas

A barátnőmnek van pp duette sw, hát az sem kicsike


szóval sirva fakadok áprilisig, hogy mit csinálok majd :-(

2010. dec. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Firstwheelsünk van most :) :) Márhogy egyesben.
2010. dec. 12. 17:28
 8/18 A kérdező kommentje:

És az ikres firstwheels is nagyon tetszik de az is egymás melletti :( azzal a helyi boltokba tuti nem férek be :(

Gracot én is nézegettem pofás meg kilóra ez a legkönnyebb ( a perego 19,8 kiló gyerek nélkül!!!!!!!!! ) :))

de a graconál ugye csak hordi jöhet szóba mi meg sokat sétálunk(messze van minden a házunktól) és nem akarom annyit hordozóba vinni a picikét (órákat akár).

2010. dec. 12. 17:30
 9/18 anonim ***** válasza:

ez tök reménytelen :-(

szerintem ebből is kettő kell

Egy kényelmes és egy bevásárlós, ami befér mondjuk csomitartóba is


gyózködnek, hogy a nagy maradjon a babakocsiba, a kicsi meg hordozókendőbe, de nekem annyira kényelmetlen, hogy tuti nem fogom mégegyszer leterhelni vele a hátamat :-(


van esetleg msn-ed?

ott egyszerűbb lenne viszonylag

elküldöm priviben az msn cimem

2010. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hihi oké
2010. dec. 12. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!