Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ehhez a levélhez...

Mit szólnátok ehhez a levélhez? (Testvér-keresés 2. rész )

Figyelt kérdés

Üdv. Ismeretlenül bejelöltelek, reméltem ezzel egy beszélgetést tudok kezdeményezdni,de tervem nem jött össze. Igazából egy elég kényes témáról lenne szó. Hétfőn voltam a ...-ban(suli), de elkerültük egymást. (Barátnőm pont akkor látott meg téged, mikor már távoztam az épületből) és őszintén szólva sok bátorságom nem volt hozzá, hogy eztélőben tisztázzuk, de...

Szóval térjünk a tárgyhoz:

Az igazság az, hogy én egy 20 éves srác vagyok, aki egy elég zűrös családból származik, de mára senkim sem maradt, csak egy bátyám, akinek tudom a keresztnevét, illetve az életkorát (27-30 körüli)és a régi emlékeim szerint lakhelyét (Eger) is.

Mivel Te, mind a három kritériumnak megfelelsz, ezért gondoltam írok neked és fel veszem veled a kapcsolatot. Rossz úgy sem sülhet ki belőle, max. egy vadidegennek küldök egy téves levelet, de tudod a "Remény hal meg utoljára".


(Magamról annyit, hogy 4 évesen láttam anyukámat utoljára és első társától lett egy gyereke, aki pár évvel idősebb, mint én. Mivel apukámnak megromlott a viszonya édesanyámmal és a munka is Németországba kötötte, ezért együtt (apa és én) kiköltöztünk. Életem legszebb éveit töltöttem ott, de ez az "álom" kicsit több, mint 10 év múlva véget ért, mivel édesapám meghalt. Pár évig kint éltem még az ottani ismerősöknél és kerestem annyi pénzt, hogy haza tudjak jönni. Itthon senki sem várt és elég keserves 1-2 évem volt, de sikerült újra talpra állnom.


Talán egy, ami közös bennünk, édesanyánk neve?!


Rettentő mód örülnék egy válasznak, de ha rossz helyen keresem rokonom, kérlek írd meg.


Ui:Remélem nem gond, hogy letegeztelek.


2011. jún. 1. 19:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, elküldheted!!!
2011. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Még így is túl személyes, de tetszik. Remélem egymásra találtok!:)
2011. jún. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is küldd el nyugodtan, én is gondoltam már rá, hogy megkeresem a féltestvéreimet.


Remélem sikerrel jársz!

19/L

2011. jún. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

"Életem legszebb éveit töltöttem ott, de ez az "álom" kicsit több, mint 10 év múlva véget ért, mivel édesapám meghalt. Pár évig kint éltem még az ottani ismerősöknél és kerestem annyi pénzt, hogy haza tudjak jönni. Itthon senki sem várt és elég keserves 1-2 évem volt, de sikerült újra talpra állnom."


ÚRISTEN! elsírtam magam,és örülök hogy talpra álltál:)

nagyon szomorú történet :'(

2011. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2011. jún. 1. 19:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Rendben van :)
2011. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jól megfogalmazott kis levél. Ha azért tetted fel a kérdést, hogy ezt így elküldheted-e, akkor szerintem simán! És sok sikert! 24L
2011. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jaj, igen azt elfelejtettem, hogy azért írtam ki, hogy így jó-e :)
2011. jún. 1. 19:21
 9/18 anonim ***** válasza:
Szia! Írtam neked a másikban, utolsóként-ha akarod, nézd meg.
2011. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Láttam...Köszi :)
2011. jún. 1. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!