Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom nehezen kakil...

Kislányom nehezen kakil mindig 15 hónapos, mit adhatnék neki amitől könnyebben kakilna?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szilvalé, vagy szilvalekvár.
2010. dec. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olajos magvak!!!

Próbáld megdarálva a joghurtba belekeverni.

2010. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kubu nálunk mindig bejött. Figyelj rá hogy egyen minden nap gyümölcsöt, adj neki reggelire zabpelyhet.
2010. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a szitu, én minden délelőtt turmixolok össze gyümölcsöket, de a lényeg, hogy 1 narancsot is teszek bele. Nekünk a narancs rostjai lazítják a székletét.
2010. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Már szinte mindent próbáltam,de sajnos semmi nem segit.Gyümit is eszik minden nap,rostosakat nem issza meg,csak teát és vizet hajlandó meginni!Hát nem tudom,még az olajos magvakról nem hallottam,de kifogom próbálni sürgősen,köszi szépen a tippet!!!
2010. dec. 12. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a homeopátiás bogyó segített.

Most van egy újfajta lötty:Primbiotic gél a neve.A múltkor volt a Babavilágban.Elég drága.

[link]

2010. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!