Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiamnak tablettát kell...

A kisfiamnak tablettát kell szednie, ami nagyon keserű. Ő még csak 3 hónapos, ezért porrá kell zúznom, de igy még jobban érezni az izét. Tettem a tabletta mellé porcukrot. Mivel lehet még finomabbá tenni a tabletta izét egy ilyen pici babának?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ne cukorral próbáld, hanem tejbe tedd bele, ha szabad. és akkor megissza egyszerűen. bár lehet, h hülyeséget mondtam.
2009. jan. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Próbáld meg egy kis teába belekeverni (legalább egy kanálba, de ha tudod, hogy 10 ml-t is megiszik a teából, akkor abba). De porcukrot még nem adnék.
2009. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem a doki a tejet nem javasolta, sőt még meg is morogta, mert megérzi a pici a rossz izt és nem fogja akarni többet elvenni a tejet, és akkor bajba leszek, mert nem fogok neki tudni mit enni adni. Ezért én teába teszem inkább, ha a teát megutálja még akkor is ott van a viz.
2009. jan. 20. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tedd az orvossagot egy kiskanalba, cseppents ra tejet vagy teat, ugy add a szajaba, aztan itass ra szinten tejet vagy teat.
2009. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ha kiskanállal nem megy fecskendőbe vagy panadolos gyógyszer adagolóba szívd fel az összetört orvosságot teával elkeverve szerintem így könnyebb beadni.
2009. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi teával szoktuk, az én kislányom is pici kora óta kap keserű gyógyszereket a veséje miatt, én azt vettem észre h nem tesz különbséget, édes és keserű között. Sőt nem tudom a te picikéd h van vele, de a keserű után még inni sem kér. Szerintem ha már nagyobb akkor okoz ez nehézséget. De ez sem biztos mert ha mi nem kezdjük el szajkozni h szegénykém ez egy picit keserű lesz, gond nélkül bekapja.

Jobbulást a babácskádnak!

további boldog babázást

8 hós baba anyukája

2009. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat mindenkinek. Jó babázást a továbbiakban is. 3 hós babuci anyukája.
2009. jan. 21. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!