Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel felébrednek a pici...

Éjjel felébrednek a pici babák, ha felmegy a lázuk? Vagy óránként keljek fel hozzá?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha beteg a babád az anyai ösztönöd úgyis felébreszt időnként. Nem biztos, hogy a baba felébred. Mikor az én kislányom az oltástól belázasodott éjjel rengetegszer felébredtem. Megfogtam a pofiját, arcát, homlokát meleg-e, és aludtam tovább. Lázat mérni csak akkor ébresztettem volna fel, ha érzem, hogy meleg.
2009. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Kapott kúpot, remélem lemegy a láza tőle.
2009. jan. 20. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az én babám nem kel fel,ha lázas,mi magunk közé rakjuk olyankor,mert sokkal éberebben alszom
2009. jan. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ. Mennyi idő, amíg hat a kúp? Lehet hogy buta kérdés, de még sosem volt lázas.
2009. jan. 20. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is felébredsz, ilyenkor nyugtalanabbul alszik valaki, bár ha jó alvonak tartod magad, kozbe esetleg kelj fel hozzá. Az én babámat felébresztette a láz, és nem is aludt vissza addig, míg a szirup teljesen le nem vitte neki, ez kb. egy órát tartott. A kúp gyorsabban hat, mint a szirup, negyedóra-20 perc elég kell legyen, hogy kezdjen csokkenni a láz.
2009. jan. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi germicid-c kúpot "használunk",ha lázas,és ettől max 30 perc és elkezd csökkenni a láza a Picinek.Jobbulást Nektek!
2009. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Sajnos csak kúp van itthon, szirup nincsen. Remélem, nem megy fel neki megint, mert csak 8 óránként kaphat kúpot...
2009. jan. 20. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!