Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes tápszeres babád mennyit...

3hetes tápszeres babád mennyit eszik egy nap? Alkalmanként:és hányszor? Hány óránként?

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A tépszeren rajta van, mennyit kell egyen, és hányszor. Az enyém soha nem ette meg az előírt mennyiséget, és ha aludt, enni soha nem keltettem fől, vagy épp nem erőltettem ha nem kellett neki.
2011. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom, hogy rávan írva, de épp azért kérdezem amit írsz,hogy a tied sose ette meg az előírtat...stb.
2011. okt. 28. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most 6 hetes de mi 3 hetesen úgy emlékszem hogy 70-80 ml evett, és 6-7 alkalommal egy nap.Éjjel sosem keltettem fel, mert ha éhes akkor ő azt úgyis jelzi, és meg is halljuk:-))Napközben azért 3 max 4 óránként még most is etetek.
2011. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!