Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24. hetnel fiatalabb elhalt...

24. hetnel fiatalabb elhalt magzatot nem adnak ki a szuloknek, hogy eltemethessek. Hol marad a meltanyossag?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes,és szomorú ezen elgondolkodni..
2010. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert (pl egy 22hetes) baba, számukra csak egy magzat.

Hidd el átéltem, megszültem 22hetes babámat, és közölték hogy cask egy magzat volt, nem vehető ember számba...

Remélem csak elméleti volt a kérdésed és te nem estél túl semmi hasonlón...

2010. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo:


En is csak abban bizom, hogy elmeleti volt a kerdesed, mert az borzaszto lehet ha valakivel ilyen tortenik.


Kedves utolso:


Nagyon sajnalom ami veletek tortent :(

2010. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is azt hiszem,hogy ilyen korban a babákat még abortumnak tekintik,ezáltal gondolom fertőző forrásnak,s így megsemmisítik,mint egy kioperált vakbéldarabot.Juuujjj,szörnyű erről beszélni,a legtöbb család abszolút nem így tekint a babára..Én is sajnálom,ha veletek történt,remélem nem így van.Sokaknál láttam,hogy felállítanak a vitrinben egy kis emlékpolcot a babának,ahova a hozzá kapcsolódó képeket,holmicskákat,tesztet kiállították,így adva meg a végtisztességet az apró emberkének,s így velük volt a család mindennapjaiban..sokan pedig igyekeznek vetélésnek tekinteni,mihamarabb elfelejteni a szörnyű emléket,és nem fokozni tovább a fájdalmat sem temetéssel,sem emlékpolccal,inkább igyekszenek egy sikeres terhességet kihordani.
2010. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, elmeleti, jomagam meg csak 18 eves vagyok. Most olvastam errol es felhaboritonak tartom. Minden szulonek joga lenne hozza, hogy elbucsuzhasson gyermeketol hiszen addig a testenek resze volt. Erthetetlen.
2010. dec. 13. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés ám ez.

Nekem volt egy bátyám, szüleim első gyereke, aki 35 éve nyitott hátgerinccel született időre, 1 órát élt, anyunak meg sem mutatták.

A fájdalmuk miatta semmit sem enyhült az eltelt évtizedek alatt.

Kérdeztem pár éve, nem rossz-e nekik, hogy nincs síremléke, nem tudnak hová 'kimenni' hozzá.

Azt mondták, akkor nagyon nehéz volt hazamenni a berendezett babaszobába gyerek nélkül, de ma már hálásak, hogy nem maradt róla ilyen emlékük, így tudtak továbblépni - és életet adni nekem és a húgomnak.

2010. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

2, vagyok.

Most vagyok 36hetes a 2,babámmal, és bármit megadnék érte hogy legyen egy hely ahová kimehetnék a kislányomhoz, és vihetnék neki virágot.

Sokkal nyugodtabb lennék, és megkönnyebbülés lenne.

Olyan rossz hogy mindenki azt várja hogy felejtsek, mert nem lehet, igaz hogy most várom a kisfiamat, de nekem első gyermekem a kislányom csak ő már angyalka...

Régebben olvastam egy cikket, hogy külföldön, szült egy nő a 24,hét előtt, és egy órát élt a pici baba, anyja karjai közt halt meg, mert az orvosok szerint érte még nem kell küzdeni....

Emberek eggyáltalán??? Vannak érzéseik???

Ha megtalálom az oldalt belinkelem

2010. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak elmeleti kerdes volt akkor orulok, mert borzalmas erzes lehet.

Szerintem ezt mindenki maskent elne meg.

Pl anyukam elso terhessege elhalt par hetesen.O azota is mindig emlegeti azt a babat.Mondta, hogy olyan kivancsi lenne, hogy milyen ember lett volna belole.A noverenek 2 babaja ment el ugyan igy a 12 het elott.

Az elso babanal par napig szomorkodott de tul lepett rajta a masodiknal mar 11 hetes volt es borzalmasan megviselte.Azota sem lehet neki felhozni ezt a temat, mert latszik rajta, hogy megviseli.A fiaeknal is az elso baba meggondolta magat 8-9. heten es a felesege nagyon osszetort, de par het alatt ossze szedte magat es pozitivan szemlete a vilagot.A masik unokatesomeknal is az elso baba valamilyen oknal fogva nem tudott megszuletni, de a lany igy, hogy mar 2 baba anyukaja meg sem tud tul lepni rajta.

Minden elveszitett baba a 12. het elott volt es meg igy is van aki teljesen bele betegedett.

Ha en elvesztenem a babamat a huszon valahanyadik hetben megorulnek!!

El nem tudom kepzelni azt a fajalmat amit atelhetnek.Minden tiszteletem azoke akik fel tudnak allni es ujra tudnak probalkozni egy ilyen targedia utan.

Anyosomek az elso 2 babajukat vesztettek el de 12-14 honaposak voltak mar.A ferjem a 3. baba.Az az igazsag, hogy latszik anyosomekon, hogy kicsit megkattantak ebbe.Meg is ertem!!en lehet a masodik utan feladtam volna egy eletre, sot lehet nem is tudtam volna igy tovabb elni.Aztan hosszu evekkel kesobb megszuletett a ferjem betegen.Szerintem az volt az utolso dofes a szivukbe.Szerencsere a ferjem allapota stagnal.Ugy nez ki, hogy csak a fiu babaknal orokletes ez a betegseg a csaladjukban.Van egy kislanyunk aki egeszseges es imadkozom erte, hogy kislany foganjon meg a kovetkezo terhessegemnel.

2010. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, akikkel ez megtörtént!

Nem adják ki, mert kísérleteket végeznek rajtuk, hogy kiderítsék a koraszületés és a halál okát, így segítve a tudományt ezzel, hogy minél kevesebb kismamával történjen meg ez a borzalom.

2010. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban kiadják,sajnos most történt meg nagynénjémmel,ikreket várt,és a 21.héten meghaltak,a kislány még élt pár percet,még nénjém mellére rakták,rámosolygott,és"örökre elaludt"....szörnyű lehetett...és kiadták nekik a kisfiút is és a kislányt is,meg is keresztelték,az apa a nevére vette őket,és eltemették,ott igy szokás gondolom....
2010. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!