Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor adhatok egy héten...

Hányszor adhatok egy héten sárgarépát illetve sütőtököt 7 hós babámnak hallottam hogy ha sokat kap belőle besárgulhat a talpa és a keze ez igaz?

Figyelt kérdés
És a husikkal mi a helyzet ugye ne kapjon belőle minden nap?
2009. jan. 21. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Valóban sárga lesz a bőre,ha sokat eszik belőle.A bétakarotin kiül a bőrre,de nem árt.A nagyobbik lányom szinte csak a sütőtököt meg a répát szerette,még az orra is sárga volt:)))

Husit ha szereti adhatsz neki nyugodtan,én 6 hósan heti 3-5x is adok neki,meg hetente 1x májat.

2009. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen besárgulhat, bár azért azzal vitatkoznék, hogy nem árt, mert tulajdonképp méreganyag halmozódik fel a bőrben. Legalábbis nekem ezt mondta a védőnő.

Egy héten max 2-szer adj neki.

A hús nem árt, bár nem muszáj mindennap adni.

Adhatsz helyette gesztenyét, főzve, reszelt sajtot, később tojássárgáját (9 hónapos után).

2009. jan. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mesterségesen bevitt béta karotin lehet veszélyes.A répában,és egyéb zöldségekben található nagyon egészséges,és ártalmatlan akkor is,ha kiül a bőrre.
2009. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!