Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mondtak be a (roman)...

Most mondtak be a (roman) hiradoba hogy Belgiaban mar betiltottak az ugynevezett puzzle szonyeget mert rakkelto anyagokat tartalmaz es 2013-ig az egesz Unioban kivonjak a forgalombol, hallottatok errol?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:08
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A habtapirol van szo,az en kislanyom allandoan ragta a darabjait,remelem nem lesz baja.:(
2010. dec. 13. 19:09
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
szuper jó! most már nagyon elegem van, hogy minden rákkeltő/káros/akármi.....
2010. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell, hogy ertsek.Minden rakkelto es karos, tehat egy uvegbura alatt neveljuk a gyereket es tisztitott levegot szivhat csak.Enni es inni nem kap.Fotoszintetizaljon.

Kulfoldon elunk es mar honapok ota nincs D-vitaminunk, mert amikor kirobban t a botrany a felhalmozott keszletunket ugy vagtam a kukaba, hogy csak ugy csorrent (konkretan kb 10 uveggel).

Marhara bosszanto az egesz!!Igaz en mindig mindent kidobok amire azt mondjak, hogy karos es lehet nem kellene.A habtabit nem fogom, mert sosem ragja (egyenlore).

2010. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Bocs:Belgium
2010. dec. 13. 19:21
 5/18 A kérdező kommentje:
Kislanyom amikor rajott hogy ki lehet szedni a kozepuket,rogton az lett szamara az erdekes...Most mar jar es nincs szukseg ra,el akartam adni(vagy odaadni valakinek )de igy kidobom.A sok kinai szemet...
2010. dec. 13. 19:23
 6/18 A kérdező kommentje:
[link] ert valaki angolul...
2010. dec. 13. 19:29
 7/18 A kérdező kommentje:
A cim jo amit belinkeltem de egyeb jelenik meg,bocsi,ha elolvassatok a linket ertheto.
2010. dec. 13. 19:31
 8/18 anonim ***** válasza:
Én el is raktam,mert folyton rágták.Sokáig szerettem volna,mert minden kisbabás anyuka annyira dicsérte,de én enélkül a hír nélkül is ódzkodtam tőle h rágják,olyan büdös volt,meg minden.Asszem rá is volt írva,hogy 3 éves kortól,arra kellene azt használni,ami,vagyis nagyobb gyerekek számára,kirakónak.Ráadásul le is nyelheti az apróbb darabokat,vagy leharaphat belőle.Nem is értem ezt a hapitapi-őrületet.
2010. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam a rendes linket, hát mit ne mondjak, jó durva. Megint valami, amit gyerekeknek csináltak, és szemét:(
2010. dec. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Könyörgöm. Be dőltök mindennek. Akkor ne egyen joghurtot se szegény gyerek, mert káros. Ilyet is hallottam már. Ha azt mondják, hogy ugorjatok a kútba,akkor beleugrotok? Én is anyuka vagyok, de ha mindenen paráznék akkor nem lépnék ki a lakásból a gyerekkel mert káros.Nekünk van habtapink. Eszem ágába sincs kidobni, mivel nincs szőnyeg a nappaliban, ezen nyugodtan játszhat nem fázik fel a laminált padlón. A hátulját meg leragasztottuk a széles ragasztóval, így nem tudja kiszedni a darabokat, pedig apró darabok is vannak benne. Kb. 6 hós korától van neki, most 22 hónapos. Karira kap egy autópálya mintás szőnyeget majd akkor elteszem.
2010. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!