Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka a családodban...

Van olyan anyuka a családodban, ismerettségi körödben, akiről tudod, hogy irigy rád?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 07:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Miből érzed ezt? Mennyire idegesít?
2010. dec. 14. 07:36
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs.

A barátnőim egy kivétellel mind szültek már, a tesómmal és a sógornőmmel 8 héten belül szültünk.

Vagy nem ilyesmire gondoltál?

Anyagiak szempontjából a családban mi valahol középtájon állunk, a férjem köztisztviselő, nyilván aki informatikus vagy vállalkozó, annak jobban megy, de ez nem téma soha.

Miért?

2010. dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mindenre értem.

Akár arra, hogy neked már van 2 gyereked, neki még csak 1 vagy épp fordítva.

Akár anyagiak, vagy nevelési módszer, apuka v. család segítsége, vagy mert te csinosabb kismama vagy stb. szóval mindenféle verzió érdekel.

2010. dec. 14. 07:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Nincs. Neked van?
2010. dec. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben mindenki irigy rám, mert az én kislányom egy tündér, már első perctől nem voltak vele gondjaim, jol evettm aludt és szépen fejlödőt.Most 9,5 hos és nagyon jó kislány, ezt látják és nagyon irigyek de engem nem zavar, én örülök a lányomnak h ilyen és én nem szoktam másokra se irigy lenni.
2010. dec. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Van igen! :( A férjem öccsének a felsége. Ők rettentően irígyek ránk, de a csaj próbál engem rossza anyának beállítani. Undok! Utálom!
2010. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Rám sokan irigyek, de nem rosszindulatból, hanem csak sokan mondják, hogy de jó nekem.

Két nagyon jó alvó gyerekem van, és egyik sem hisztis. Ugyanolyan sovány vagyok, mint a terhességek előtt.

Nem volt egyik terhességnél sem, és nagyon könnyen szültem.

2010. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, a sógornőm. Bár sok kapcsolat nincs közöttünk, amikor megszületett a kisfiúnk, ragaszkodott hozzá, hogy eljöhessen hozzá, had legyen része az életének. Nem ellenkeztem, ennek ellenére 1x látta, azóta sem. Kisfiúnk már 2 éves, és rokonoktól tudtuk meg, hogy borzasztó irigy volt ránk a baba miatt. Most nekik is lesz babájuk, és a kapcsolat teljesen megszakadt közöttünk, de mindenben ránk akar licitálni: babakocsi, bútor... Kicsit nevetségesnek tartom, mi sosem versengtünk, így csak nevetünk.
2010. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen a sógórnőm,nekik még nincsen gyerekük,de nagyon szeretnének.Olyan a lakásuk mint nekünk,és most külföldre mentek dolgozni,mint mi.Szánalmas,csak sajnálni tudom...
2010. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rém is azért irigykednek, mert jó babám van. Persze jóban vagyunk, csak mikor valami baja van a többiek gyerekeinek, hiszti, nem maradnak a babakocsiban, fogzás, éjszakázás, mindig mondják, hogy : Majd megtudod te is!!! 3 hónap van a 2 barátnőm gyerekei és a kisfiam között. Vártam, "mikor tudom meg", de nem volt gond. 8 foga kint van, egyik se viselte meg annyira, és soha nem volt még, hogy akármilyen hisztis lett volna napközban, ne aludt volna éjjel. 11 hónapos múlt.
2010. dec. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!