Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van az ismerettségi körötökben...

Van az ismerettségi körötökben valaki aki a Vadvirág nevet választotta a lányának, és miért?

Figyelt kérdés
Csak érdekelne,mivel a lányom neve Dorottya Vadvirág,és eddig csak róla tudok.De létezik ilyen név,s kiváncsi vagyok,ki adta még ezt a nevet.
2011. márc. 9. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Nincs az ismeretségi körömben. Nekem még a Virág is fura, nem hogy megvadítva. :) /nem bántásnak szántam.

De tényleg, nem is hallottam még ilyen keresztnevet

2011. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Ez ugye csak vicc?! Olyat viszont már láttam, egy pénztáros névtábláján, hogy Vad Virág. Arra is azt hittem, hogy vicc, pedig nem az volt. Szegény...

A Dorottya viszont nagyon szép név, egyik kedvenc nevem.

Miért választottátok mellé a Vadvirágot?

2011. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen ismerek.
2011. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem régóta álmom volt ez a név,egy könyvben láttam,s szerintem különleges,de nem túl extrém.Utolsótól kérdezném,ki az akit Vadvirágnak hívnak?Nem kell teljes személy leírás,csak pl. hány éves,vagy,hogy szereti-e a nevét.Előre is kösz a választ.
2011. márc. 10. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Igen ismerek: Mezei Vadvirág


A szülők nem akartak hétköznapi nevet.


engem amúgy a hideg is kiráz a a Virág névtől, lehet, hogy azért, mert az első Virág akit megismertem Mák Virág volt, és szerintem ez ugyanolyan kicseszés a gyerekkel, mint a Kandisz Nóra vagy a Falábú Orgona, pedig mind valós lányok/nők nevei. Igaz a nálam a Napsugár is ebbe a kategóriába tartozik. mert az oviban van egy Esti Napsugár nevezetű kislány. brrrr

2011. márc. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.S mielőtt elítélnétek,én csak második névként adtam a lányomnak.Van választási lehetősége. :) Az utolsótól kérdezném,hogy a gyereket zavarja a neve?Esetleg csúfolják érte?
2011. márc. 11. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de én a neten ezt használom nick-nek.
2011. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy barátnőm beceneve ez. Ő az interneten használja.

Szép nevet adtál szerintem a lányodnak:)

2011. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Szerintem is szép!Azért is választottam. :)
2011. márc. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!