Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányodat csak csupa rózsasz...

Kislányodat csak csupa rózsaszínbe (esetleg lila, piros) öltözteted vagy adsz rá mondjuk kéket stb. is?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Adok rá kéket is, barnát is simán.
2010. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minden színt adok rájuk. A világoskék mondjuk annyira nem tetszik, de van sok barna, drapp, zöld ruhájuk is.
2010. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas volt mindig rózsaszín rugiban, vettem zöldet sárgát lilát fehéret bordót.

Most 2 éves lesz, minden színű ruhája van, barna fekete fari kék zöld... A legjobban a lila szín áll neki jól.

2010. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Utálom a rószaszínt, utálom a habos-babos, fidres-fodros ruhakölteményeket, szerintem tiszta bohócot csinálnak egy csomó kislányból manapság. Elnézést, ha valakit megsértek ezzel, akinek ez tetszik, mindenesetre, nekem ez a véleményem. Kislányomra amúgy minden színt ráadok, legyen az kék, zöld, barna, szürke, lila, piros, sárga, narancssárga, fekete stb., csak rózsaszínt ne!!!! Amúgy, előfordult már, hogy fiúnak gondolták az öltözéke miatt (sötétkék farmer, kék cipő, zöld kapucnis pulcsi....), annak ellenére, hogy hosszú, gyűrűsen göndör haja, óriási kék szemei, és teljesen egyértelműen lányos arcvonásai vannak.
2010. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

13.39-es!! egyetértek veled. okés az én lányomnak is vannak rózsaszín cuccai, főleg amiket kapott. de valahogy a szőr feláll a hátamon mikor vásárolunk valami ruhát, megkérdi az eladó hogy fiú vagy lánynak lesz e, s mikor megtudja hogy lány, nyújtja a rószaszínt! mintha mást nem lehetne egy kislányra adni. a lányomnak van halványkék overállja, babakocsiba sátéra pléd alá tökéletes. kaptunk fiús anyukától is fiús cuccokat, otthon az is tökéletes.


vagy pl. nemrég voltunk családi fotózkodáson. a fotós készített egy naptárat a lányomról. mikor elmondta hogy barbies lesz a naptár, hát egyből lehurrogtuk a férjemmel. így kaptunk egy micimackósat :)


szóval a kérdésre: igen, minden színt adok rá. kivéve feketét.

2010. dec. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nincs ilyen beteges undorom a rózsaszíntől, de tény, hogy a lányomnak a mályvás színek jobban állnak. Szeretem rajta a mályva-barna kombinációt, a türkizt, a világoszöldet, napsárgát. Rengeteg színt ráadok, még kéket is, simán.
2010. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

van neki sok lila, mályva, rózsaszín dolga, de ugyanúgy barna, zöld, sárga, kék. sőt a babakocsi is kék, mivel örököltük, pont nem érdekel, hogy miylen színű. sztem azzal jól meg lehet előzni a rózsaszín kényeskedést, ha minden színt adunk rá. én eleve hülyét kapok attól, ha megjön a tescós karácsonyi katalógus, és a kislányoknak való játékok mind rózsaszínűek, és csak baba meg hülye pónik vannak (bocs). a rózsaszín is csak olyan szín, mint a többi, se nem rosszabb se nem jobb, csak túlzsba nem szabad vinni.

2 éves a kislányom

2010. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindig az évszakhoz igazodunk:)

Pl: tavasszal fűzöld, mályvarózsaszín, sárga, kis farmer, piros, ezek dominálnak:)

Nyáron a fehér-babakék-babapink, virágmintás dolgok(itt színt nem mondok, mert mikor mi), vagy az a most kockás divatos dolog:), de a nacijai-szoknyái inkább fehérek(tudom, leül, koszos lesz..nem bánom:), könnyen kijön:))

Ősszel a barna-narancs, farmer-krémszín, sötétzöld, sötétkék ilyenek dominálnak:)

Télen meg megint jön a világosabb időszakunk:)

2010. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Adok Rá kéket, barnát is. Miért ne adnék?? Mondjuk ha fiam lenne, rózsaszínt nem adnék rá.

A lányomnak kék overálja van (még az enyém volt mind a kettő) és rózsaszín a csizma-sál-sapka-kesztyű. Tök cuki így. 14 hónapos.

2010. dec. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bármilyen szín a feketén kívül.


Barna-keki-drapp. Abból is lehet "lányos" virágos, mintás, anyagában hímzett.


Kék-sárga-zöld. Fehérrel kombinálva nagyon csinosak.


Piros-bordó-rózsaszín-lila a lányos színek :)


A legtöbb rucija rózsaszín (mindenkitől azt kapunk) piros lila drapp vagy fehér. De imádom a next, george, ladybird rucikat szinte csak azok vannak a fazonjuk és a mintájuk alapján.

2010. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!