Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni akkor ha a...

Mit lehet csinálni akkor ha a 3éves fiamnak nehezen jön fel a bőr a kis kukián?

Figyelt kérdés
Fehuztam neki tegnap és a kis bőre megrepedt és vérzett .De fel jön nagyon nagy nehezen?Segítsetek mit csináljak hogy simán fehúzodjon neki?
2009. jan. 21. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szia, mi 27 hósak vagyunk, mi időben kezdük húzgálni urulógus javaslatra, így egy évesen totál feljött már.Azóta sincs gond este kádban mindig feljön sose fájt vagy fáj neki...de sztem Te kamillázs míg helyre nem jön s utána óvatosan lassan, vízben vagy kamillában...
2009. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszike!!!!
2009. jan. 21. 13:49
 3/14 anonim ***** válasza:
első vagyok, remélem sikerrel jártok::)nekem ezt mondák még elején ha nehezen jönne ezt tegyük.
2009. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia próbáld meg ha meggyógyul,jól kend be neki babaolajjal,és úgy könyebben felcsúszik,és nem fáj neki.
2009. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tegnap testápolóval próbáltuk fel is jött de megrepedt a bőr csóri úgy sírt nehezen nyílik meg a bőr!Meg én nem a vízbe húztam fel neki fontos hogy csak a vízbe lehet?mert a vízbe nem engedi sehogy!!
2009. jan. 21. 13:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne játsz ezzel mert még baj is lehet. Vidd el szegénykét az orvoshoz. Egy barátnőmnek a kisfiát ilyen miatt műtötték nem rég.
2009. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy beleszólok, de kérdezni szeretnék!

Honnan tudjátok, hogy eléggé feljön-e a bőr? Nekünk egy kis darabon nagyon szép, de két oldalt a makkhoz van tapadva teljesen. Ezen lehet segíteni?

2009. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! Ha ma a vízbe nem jön fel akkor holnap megyünk a doktornénihez!!!
2009. jan. 21. 14:11
 9/14 anonim ***** válasza:
szia úgy h tornáztatod bőrt rajta mindig kicsit feljebb húzod...egyébként végeredmény kb úgy nézzen ki majd mind apának...csak kisebbbe:)
2009. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
a kérdezőhöz onnan hogy teljesen lehet látni a makk részt.Ilyen lilás még nekik az egész ott belül!
2009. jan. 21. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!