Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autós gyerekágyat szeretnék a...

Autós gyerekágyat szeretnék a fiamnak, inkább csináltatni-csinálni, mint venni. Tervrajzot, leírást keresek. (? )

Figyelt kérdés

sziasztok! a kisfiam 3. szülinapjára szeretnék egy autós gyerekágyat. asztalos ismerősünk segítene az alapban, a festést pedig apukám csinálná. évekkel ezelőtt láttam egy újságban hozzá tervrajzot, de akkor még nem voltak gyerekeim, én buta, nem tettem el. most meg látom ezeket az ágyakat horror árért...

nagyon hálás lennék, ha valaki tudna nekem segíteni, honnan vehetnék tervet, leírást! köszönöm szépen!

[link]

ilyesmit szeretnék.


2011. júl. 19. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, az én kisfiamnak ilyen van: [link]

Ha nem nyitja meg: [link]

Tavaly találta ki a férjem, hogy csinál neki egy autós ágyat, de ahogy számolgatott, tervezett, kb annyiban jött volna ki, mint ennek az ára. Így összedobtuk, és megkapta szülinap-karácsonyra.

A lényeg, ha nektek jó, szívesen lefotózom, illetve lemérem pontosan a különféle részeit, ami alapján talán könnyebb lesz megcsinálni.

2011. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia! nagyon szuper ez az ágy! nagyon hálás lennék egy mérésért és fényképekért! ha le tudnám rajzolni, fel tudnánk méretarányosan nagyítani. nagyon köszönöm a segítséget!
2011. júl. 21. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!