Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babámnak sajnos...

5 hónapos babámnak sajnos tápszer is kell, kevés a tejem. Honnan tudjam, hogy mennyit csináljak neki szopi után?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem sír, hogy éhes szopi után, de a tápszert mind megissza...
2009. jan. 21. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megvárhatnád, hogy ő kérje. Sőt szerintem az lenne a legjobb. Az én babám mindent megiszik amit odaadok neki, akkor amikor kínálom. Akkor is ha nem éhes vagy szomjas. Próbálhatod esetleg pohárból, lehet hogy úgy csak akkor fogadja el ha tényleg éhes, vagy esetleg újszülött cumiból-hogy legyen vele meló, ne csak "úgy" igya meg.
2009. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a tápszer! nekem Ő nagyon sokat segített:


[link]

2009. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Doki tanácsára kap. Nem hízott 1 grammot sem egy hónap alatt. Aztán hetente jártunk méretni, 2 hét után javasolta a tápszert.90 körül szoktam neki adni csak, általában megissza.
2009. jan. 21. 14:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy ugyan olyan intenzíven szopizik, mint ezelőtt, nem zavarta meg az üveg.
2009. jan. 21. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: akkor annyit adj amennyit elfogad. Én este kell, hogy pótoljak: négy hónapos, 150ml kell neki, nem mindig fogy el szopi után. Van, hogy csak 20-30ml-akkor a többit kiöntöm. Sok sikert:)
2009. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz. Azt tudod, hogy kb. mennyit szopizik? Szerintem próbáld meg, hogy csinálsz 80-90 grammot, és majd meglátod. Ha nem eszi meg, akkor kiöntöd, ha megeszi, akkor növelheted az adagot. De készülj fel, hogy az elején mindig változó lesz az adagja.
2009. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, én egy hónapig adtam így kombinálva, minden szopi után tápszert. a legegyszerubb lenne talán lemérni mondjuk egy teljes tápszeradag elott, így kiderulne, mivel lakik jol, majd szopi elott, szopi után és annak megfelelo tápszer? Nekem mérlegem nem volt, pár alkalommal fejtem a tejet, így láttam kb mennyit tudna kiszívni, és utána adtam tápszert, a mennyiség kb. ugyanannyi volt mindig. Az én babám sem sírt, csak nyugtalan volt, míg jol nem lakott, ezért minden szopi után ment a kitapasztalt 60 ml tápszer.
2009. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Általában 90-et eszik, de ma este lecsúszott neki a 120... Akkor kísérletezem az adagokat, azt hiszem.
2009. jan. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!