Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vissza tudom még "hozni " a...

Vissza tudom még "hozni " a tejcit?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom 3 hónapos koráig tudtam csak szoptatni!Most reggel meg este szopizik de azt is pótolnom kell!Napközben tápszert kap!Az is a baj h csak bimbóvédővel tudom szoptatni!Mit tegyek,még meg tudom növelni a tej mennyiségét?V már késő!:-(((((((

Nagyon szeretném szoptatni!


2009. jan. 21. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is fejni!ÉS tedd többször mellre,amúgy miért csak este meg reggel szopizik már???Ő még bőven ehetne napközben is.Én ár hozzá táplálok rendes kajával a 6hós fiamnak de még 2szer eszik napközben.Hidd el ha kecés időre is teszed mellre de kicsit szívogatja vissza fog jönni.Ő tudja a legjobban beindítani,mellette sok folyadék-igyál hipp teát és egyél rendesen és változatosan,csak így fog menni.
2009. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért csak reggel és este mert napközben alig volt,talán ilyen 30 ml-nyi és akkor hisztizett a cicin,nem bírtam vele!

De akkor ráteszem mindig.....Inni iszom,eszem is rendesen....Fejtem is csak elkeseredtem h nem indult be és abba hagytam:-((((

De akkor újból nekiugrom.....nem késő még?

2009. jan. 21. 16:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fiam is csak bimbóvédővel volt hajlandó enni. Eleinte Avent minit használtam, de mivel én is le akartam szoktatni, vettem Cicco minit, latexet. Pici feje van, két "karimával". Odaadtam neki néhány pecig csapkodott, de evett, mert a tejcsi az ugye mindennél fontosabb. Kb 5 perc után levettem, bekapta a cicim és natur szopizott :-D

Azóta hol így, hol úgy van kedvünk, neki mind1, csak a Ciccosat nem szereti. Szerintem válts bimbóvédőt, nekem bejött, hogy kicsit bekavartam neki.

A szopizásról meg annyit, hogy fokozatosan csökkentsd a tápszer mennyiségét. Én mindig cicre raknám, ha kajcsi van és minden nap 20 mlvel kevesebb tápot adnék utána. Ezután mindig fejés, napról napra többet erőltetni, jönni fog! Muszáj cicre rakni min. 3-4 óránként, ne hagyj ki egy etetést sem.

More milk nagyon jó! Kicsit drága, de segít!

Sok sikert!

2009. jan. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ok igyekszem......Nagyon remélem még nem késő!Szeretném szoptatni....

A bmbóvédő váltást próbáltam,nem vált be,sőt azt is h először bimbóvédővel majd gyorsan levettem és úgy akartam rátenni de hattttalmas ordítás lett belőle:-((((((((((((

2009. jan. 21. 16:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld, ha már félig jóllakott. És minél kisebb bimbóvédőt vegyél. Minden baba tud szopizni, csak rá kell venni őket.:-DD
2009. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem még nem késő egyáltalán. Talán még az is segíthetne ha felhívnál egy szoptatás tanácsadót, aki segítene leszokni a bimbóvédőről és jobban menne a szopi, a tej is jobban beindulna. Nekem is segítettek, állítólag bimbóvédővel sokkal nehezebb a babának szopizni és van baba aki emiatt megutálja a szopizást. Nálunk is volt ilyen, csak sirt a cicin, de amióta anélkül szopizik újra megszerette és bőven van tejem, pedig már lassan betölti a 9. hónapot a kisfiam. Ezen az oldalon érdeklődhetsz: [link]
2009. jan. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem a védőnőn keresztül vagy a kórházban ahol szülétél,a szoptatási tanácsadó (cicitrener) biztosan tud segíteni. Ne add fel de ne is görcsölj rá:D Hidd el menni fog:D türelem és kitartás:D
2009. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2009. jan. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kb 3 hónapos volt a kislányom, amikor majdnem elapadt a tejem, mert kórházba kerültünk, és nem tudtam aludni, meg rengeteget idegeskedtem. Tudnám ajánlani a Motherlove More Milk plus kapszulát. Természetes tejserkentő, és hatásos. Igaz, nekem 2-3hétbe telt, mire jelentős hatása volt, de megéri, mert azóta is szoptatom. Most 7 hónapos. Sok sikert! ÉS ne idegeskedj!

2009. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és tippeket!Párom már ment isa a patikába venni more milk kapszulát!(telefon ezer felé míg végre 1 patikába volt nem kellett rendelni)

Majd írok milyen a hatás!

Sziasztok:-))))

2009. jan. 23. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!