Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS Vissza megyek dolgozni...

SOS Vissza megyek dolgozni ezért lemondtam a gyedről de még 2012 júniusig járna ha valami történik és vissza akarok menni gyedre akkor újra igényelhetem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
igen újra igényelheted és a mostani összeget fogod kapni...
2011. okt. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első írta.
2011. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató!
2011. okt. 30. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is az a helyzet,hogy a férjem munkanélküli és említettem,hogy vissza megyek dolgozni februártól!Akkor az apa nem lehet itthon gyeden?
2011. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Apa is lehet otthon gyeden, de csak ugyanolyan feltételekkel, mint te. Ha igényléskor nem biztosított, akkor nem jogosult rá.
2011. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos butának tűnök,de akkor a munkanélküli nem számít annak?
2011. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az álláskeresési támogatás folyósítása alatt biztosított, ha regisztrált munkanélküli, támogatás nélkül, akkor nem.
2011. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy,hogy írtál sokat segítettél!Még annyi lenne a kérdésem,hogy akkor azt az összeget kapná,mint amin én lennék ugye?
2011. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, a saját jövedelme alapján kapná (ha volt az igénylést megelőző évben 180 bérezett napja).
2011. okt. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!