Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiságyra tehető pelenkázó...

Kiságyra tehető pelenkázó lapot leveszitek mindig a használat után? Vagy amíg kisebb a baba, marad rajta?

Figyelt kérdés
Szóval minden használat után leveszítek vagy rajta hagyjátok?
2010. dec. 15. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 éve rajta van. Sosem vettem le, a lába felé toltam hátra és még sosem piszkálta, vagy szedte le.
2010. dec. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen nevetek, mert első 2 nap mikor hazajöttünk, mindig fel-le rakosgatam, aztán rájöttem, hülyeség, a gyerek az ágy feléig sem ér. Már fél éve fent van, mostanában jól bele szokott rúgni, mikor játszik az ágyában:)
2010. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam hogy még pici a baba elfér, de mikor rokonok rákérdeztek akkor teljesen idiótának néztek hogy azt nem lehet rajta hagyni....
2010. dec. 15. 12:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem vettem le az ágyról míg kicsi volt, most 9 hónapos még mindig azon pelenkázunk, de már a földön, mert egy kis sajt kukac és harcolni kell, hogy tisztába tegyem. Féltem, hogy leesik róla!
2010. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb 4 hónapos koráig volt mindig a kiságyon. Aztán a fiam elkezdett nyúlni, egyre kényelmetlenebb volt úgy betenni az ágyba, hogy ott volt rajta a pelenkázó. És kigyúlt az agyamban egy fény: nem csak a kiságyra lehet tenni! :-) Most már egy asztalon van a pelenkázó a kiságy mellett, az asztal alatt meg elfér a pelusnak való szemetes, gigapack pelusok és a szennyestartó is.
2010. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos a kisfiam, a pelenkázó még mindig rajta van az ágyon. Annyi, hogy a párom szerkesztett alá egy pont akkora bútorlapot, amire a pelenkázó van téve, így garantáltan bírja a 11,5 kg-ját is.
2010. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!