Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angels Sounds szivhanghallgato...

Angels Sounds szivhanghallgatot kaptam és használat közben nem hallom a baba szivhangját. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok,rendesen mozog a babom.
2009. szept. 8. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz helyen próbálsz hallgatózni. Ez ilyen, próbálkozni kell és ráadásul ha a baba arrébb megy közben, akkor még nehezebb. Az én babám anno rendszeresen menekült és a vége mindig az lett, hogy elbújt a köldökzsinór mögött. Azt tudod, hogy milyen hangot kell hallanod?
2009. szept. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Be kell vizezni vagy krémezni az érzékelőt mint ahogyan a doki is csinálja uhu-n! Ezt megtetted? Mert különben semmit nem hallasz!
2009. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudom milyen hangot kell hallanom:)

nem vizeztem be akkor lehet az a gond

2009. szept. 8. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól írta 11:24-es. Sőt, ahogy szárad a hasad, úgy halkul a szívhang is. Én egy nagy adag vizet löttyintek a hasamra mielőtt hallgatjuk és csak addig hallgatjuk, amíg meg nem szárad (így csak 10 mp-ig hallgatjuk általában). nem szabad túlzásba vinni.
2009. szept. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

SZia!

Nekem is van és a babaolaj vagy valamilyen olaj a legjobb rá.Próbáld ki.Vagy azóta már sikerült?

30 hetes km.

2009. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.igen igy már sikerült:)
2009. szept. 8. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!