Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyet lehet csinálni? Nem...

Ilyet lehet csinálni? Nem adnék ma meg holnap tápszert.

Figyelt kérdés

Hajnalban 1x hányt a 15 hónapos kisfiam. Azóta adtam neki sok teát, délben főtt krumplités répát, mot kekszet eszeget. azóta 1X ment a hasa.Adtam neki normaflort.

probléma az, h este tápszert szokott enni, de ma nem tervezem...söt...még holnap sem.míg rendbe nem jön a kakija.

ha egész nap nem hányt, akkor már nem is fog, ugye?


2010. dec. 15. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem fog hányni, de én megkínálnám tápszerrel, max nem kell neki.
2010. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a tápszerek is tartalmaznak probiotikumot, mint a Normaflor, ezért még hasznos is lehet. + folyadékpótlásnak is jó. Én nem hagynám ki. egyébként Semmi baja nem lenne, ha 2 napig nem kapná, de a hasmenés, hányás szerintem nem indokolja, hogy kihagyjátok. Végülis ez nem teljesen olyan mint a tej.
2010. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezt a mai napot akkor is kihagyom. Teát kap este..nem merem megkockáztatni.Éjjel amikor hányt nagyon megijesztett....együtt aludtunk...
2010. dec. 15. 17:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Te tudod, de a teát is ki lehet hányni.....

Amúgy persze, nyugodtan hagyd ki. Lehet amúgy sincs most étvágya. Bár, ha éhes, akkor meg azért nem alszik...

2010. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor a fiamnak erős hasmenése volt, akkor javasolta is a doki, hogy ne kapjon tápszert. Szigorú diéta: krumpli, répa, rizsnyák, alma háztartási kekszszel. Ez volt az egész napi kajája... De túlélte. :D Ő ekkor 1 éves volt...


Szerintem semmi baja nem lesz, ha nem kap tápszert...

Jobbulást neki! Neked meg kitartást és nyugalmat. :D

2010. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!