Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kaptuk 3 órakor a 2...

Most kaptuk 3 órakor a 2 hónapos oltást. Mikortól lehet számítani a lázra?

Figyelt kérdés
Most este megmértem a lázát, de szerencsére nincs semmi baj. Éjszaka sűrűbben nézzem meg a babát vagy valószínű már nem lesz lázas? Nektek mi a tapasztalatok a 2 hónapos oltásról?
2009. jan. 21. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi fél 3 körül kaptuk meg ,és ilyenkor már hőemelkedése volt. De nekem azt mondta a dokinő,hogy 3 napon belül lehet számítani lázra.
2009. jan. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden baba lázasodik be oltás után, nekem például egyik gyerekem sem volt utána lázas.

Szerintem ha este nem volt neki, akkor valószínűbb hogy már nem is lesz. Ha éjjel sír, vagy melegnek érzed akkor persze mérd meg a lázát, hátha lesz neki, de reméljük nem:)

2009. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem törvényszerű, hogy minden baba belázasodik. Az én kislányomnak se volt láza a 2hós oltás után, de én is biztos-ami-biztos éjszaka 1x-2x megfogtam a fejecskéjét, bár azt mondták, ha lázas úgyis sírni fog.

2009. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. jan. 21. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt lázunk.
2009. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Mi délben kaptuk a 2hós oltást és most mértem lázat 37,8!Úgyhogy már hőemelkedése van!De reméljük nem lesz vészes!!Aggódom én is úgyhogy soxor felkelek majd megmérni a hőjét az éjszaka!

Lázmentes éjszakát kívánok!


2hós kicsilány anyukája!!

2009. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!