Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kap karácsonyra 15 hónapos...

Mit kap karácsonyra 15 hónapos és 2,5 éves lányotok? Vagy akinek csak az egyik van, ő mit kap? :-)

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Kislányom karácsonykor lesz pont 15 hónapos és egy Fisher Price formabedobó csigát gondoltunk neki.
2011. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Oyan nekünk már van,szereti:-)
2011. okt. 29. 20:46
 3/8 anonim ***** válasza:
A kisebbik lányom 15 hónapos lesz karácsonykor (szintén) ő dóra babát kap (az alvósat) meg még valamit talán babakocsit amiben tolhatja. A nagy nekem már 4 neki könnyű, mert megmondja mit szeretne (bár szinte mindent amit lát). Ő pónis dolgokat kap, meg ha sikerül meggyőznie (nagyon mondogatja mindig) akkor beszélős piknikező babát (:S)
2011. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Dóra babát én is néztem,bár nem tudom tudná e már értékelni,amikor a nagy meglátta ő is azt mondta vegyem meg a kicsinek:-) Hát nemtudom. Az én nagy lányom még nem nagyon mondja meg mit szeretne,vagy épp ellenkezőleg,ha olyanja van mindenre rá mondja,akár egy hólapátra is...:-) most eszembe jutott,nagynak talán vennék olyan kutyust amit lehet pórázon vezetgetni,vagy esetleg valami távirányitos dolgot ami 3 éves kortól van. A kicsinek meg...fogalmam sincs....:-)
2011. okt. 29. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Karácsonykor kicsi 19 hós, nagylány 3,5 éves babakonyhát kapnak fazekakkal.
2011. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom 2,5 éves. Én gyurmát vettem neki, azzal nagyon el lesz, Play doh-t. Anyuéknak meg azt mondtam, hogy olyan nagyon nagy szemű gyöngyöt vegyen neki, ami piciknek való. Az enyém is olyan, ha gondol egyet a hólapát is kellene, még látszik picik azért :)) Lányom szereti még a mese könyveket is és azokat, amikben állatos fotók vannak.
2011. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Konyha van,gyurma van,bevált mind a kettő nálunk. Azzal a gyöngyel mit kell csinálni,és hol lehet venni?
2011. okt. 30. 08:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom megőrül a Dóra babáért (15 hónapos) kipróbálta már ismerősöknél és bejön neki. Az amelyik áll még nem jó neki, mert az kemény, de a fekvő jó kis puha ölelgetni való :)
2011. okt. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!