Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Magyarázzátok el nekem kérlek...

Magyarázzátok el nekem kérlek a baba borostyánlánc "témát"! Fölöslegesen vettem meg a babámnak több ezer forintért?

Figyelt kérdés
Én hiszek a homeopátiába és egyebek ezért vettem borostyánláncot, ami mellé egy kis papír van mellékelve "viselete kizárolag felnőtt felügyelete mellett ajánlott" DE éjjel nappal rajta kell hogy legyen akkor most mi van az éjszakával meg mikor egyedül játszik akkor vegyem le?, de nem lehet mert mindig rajta kell hogy legyen (1. ellentmondás)? Továbbá "szülői felügyelet nélkül közlekedő gyerekre nem lehet adni" az én 8 hos babám már mászik és támaszkodva tipeg is a fal mellett és sokat játszik egyedül, kérdem én megint akkor rajt merjem e hagyni??? (2. ellentmondás) Azért most vettem mert most kezd fogzani meg immunerősitésnek is. Hány honapos korig lehet rajta, és ha még 1.5 évesen is megviseli a fogzás de már megy? Én hiszek a jotékony hatásába de azt nem akarom hogy megfulladjon a babám! Szoljatok hozzá légyszives!!!
2009. jan. 21. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát:

H eléggé kis korban elkezdi viselni a gyermeked,akkor teljesen természetes lesz neki,és nem fogja szaggatni.Az a szöveg azért van a papíron,mert mindenféle jogszabály miatt rajta kell,h legyen.Ez olyan,mint Amerikában a vasaló papírján rajta van,h testen nem szabad vasalni,vagy a mikrónál,h ne száríts benne macskát.Tehát,ha valami baj történik,akkor ne perelhesd be a céget,hiszen ők szóltak.

Amúgy nem egy ismerősöm gyermekének van,már olyan 3 hónapos korban vettük nekik(az én lányomnak is van)most 8-9 hónaposak a babák,tehát bőven másznak-kúsznak-forognak,tehát önállóan közlekednek.Senkinél nem volt semmi gond,még csak egy szakadás sem.Annyi,h jobb ha bababiztos a lakásod,tehát sehova nem tud benne felakadni.

Amúgy nálunk a fogzás nyűgösségét egy kicsit sem csökkenti.annyi,h nem ömlik patakokban a nyála.

2009. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk van szeretem, kb egy éves kortól adtam rá, de ha hallottam vlna korábban is adtam volna...most 27 hós, még nagyörlők nincsenek kint lánc rajta, tényleg jó sztem is...és ne foglalkozz mi van a papírra írva, mi is éjjel nappal hordunk mindig.Ha hosszú kis görcsöt köss rá, nem fog megfulladni tuti
2009. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a lánc mire jó? Még sosem hallottam róla!
2009. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a bébim és semmi gond, észre sem veszi, csak este, mikor leveszem kicsit megtakarítani, akkor játszik vele, míg pelusozom. Régóta hordja és nem volt baj! Remélem nem is lesz. A szöveg azért van rajta, hogy védje magát a gyártó. Ha megnézed elég sok játékon is rajta van! Tehát ezzel ne foglalkozz. Mindennek van valami veszélye ha azt nézed, mindennek ami a környezetünkben van. :)
2009. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 1 hete vettem a 6 hónapos kislányomnak és még aznap olyan szunyát bedobott tőle hogy csak lestünk. Azóta is jó nagyokat alszik. Még fogzási problémánk hál istennek nincs úgyhogy ehhez nem tudok hozzászólni. De remélem ettől hogy észrevétlenül egyszer csak kibújnak a fogacskák.

Viszont azóta sem vette észre hogy van valami a nyakában. Éjjel is rajta van és csak fürdéskor veszem le róla. A miénk 33cm hosszú és akitől vettem azt mondta hogy neki most 3 éves a fia és ugyan ezt a méretet hordja kicsi kora óta.

Aki látta hogy nyaklánca van és kérdezte hogy mi az én meg mondtam hogy borostyán lánc és mire való...mindenki azt mondta hogy ez hülyeség meg hókuszpókusz és nem ettől alszik jókat. Mi hiszünk benne. Ha a fájdalomcsillapitásban nem is fog segiteni de legalább jókat alszik és már ezért megérte.

2009. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyetértek, az én lányom is azóta alszik szépen, mióta a nyakában van! :)
2009. jan. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat! én is hiszek benne hisz azért vettem. eddig nem is vette észre a babám hogy a nyakába van. megnyugtattatok!!! még1*köszi csajok!
2009. jan. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!