Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől sírhat egy most már egy...

Mitől sírhat egy most már egy éves gyermek, születésétől fogva?

Figyelt kérdés
A nap nagy részében csak sír,sír angyalom,semmi nem vígasztalja meg.Már pici baba korában is csak folyton sírt a helyzet azóta sem változott.Többször lett vizsgálva de semmit nem találtak.Az utobbi vizsgálaton azt mondta az orvos,hgy hiszti.Sztem oka van annak ha sír és soha nem találja fel magát,pici ideig játszik de ha ezsébe jut sír,vkit meglát sír,mindenkitől félhet?
2010. dec. 16. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáljatok elmenni pszichológushoz, ha szervi oka nincs, akkor máshol kell keresni, ahhoz meg ők értenek.


Sajnálom, és remélem hamarosan javul majd a helyzet!

2010. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaj istenem, szegényem, olyan rossz olvasni a kérdésedet :(

mennyi időt foglalkozol kizárólag vele?

és amikor veled van, magadhoz öleled, játszol vele, akkor is sír?

azért kérdezem, mert az enyém 17 hónapos, de egy árva percet nincs el magában, én egész nap vele foglalkozom, a házimunkát csak akkor csinálom, ha délben alszik, ill amikor megjön apa és átveszi

egyébként ő nem volt sírós soha, de ha egyedül van hagyva akkor rögtön sír, ezért mi nem hagyjuk magára soha

2010. dec. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,a kérdés az,hogy ha játszol vele vagy öledben van,vagy sétáltok,akkor is sir? Vagy csak akkor,ha pl egyedül hagyod,vagy nem játszhat azzal,amivel akar,vagy álmos-éhes stb...

Én babám is sokat sirt-sir,állandóan vele kellett lenni,rengeteget ölben cipelni,most másfél éves,de most is sokat sir,ha nem úgy vannak a dolgok,ahogy ő akarja.

2010. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nővérem kisfia is ilyen volt. Most 7 éves egészséges nagyon öntudatos gyermek. Néha eltörik a mécses nála is még mindig, de azt gondolom ez normális.

Talán, ha megnyugtat ez téged egy gyermekpszichológus véleményét érdemes kikérni. De látod az én példámat is, vannak ilyen gyerekek.

2010. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sosincs egyedül hagyva,mindig van körülötte valaki,nem egyedül lakunk,hanem mama papa,tesók.Szinte egész nap van vele foglalkozva,de ha nem én akkor más van a látókörében mert azért nekem is akad dolgom.

Szerintetek megviselhette ennyire a születése,hogy attól lehet ilyen?Elég nehezen lett meg,már arra gondoltam,hogy ez is közre játszhat.

Mindig türelmesek vagyunk vele,de ez már nagyon durva,hogy folyton csak nyüszörög,sír,nagyon ritkán van jó kedve.

Köszönöm,hogy írtatok,más kisgyerekeken nem látom,hogy ennyit sírnának.Vele kész rémálom elindulni is valahová,mert az egész utat,ott töltött időt is végig "szenvedi".

Azért köszi a válaszaitokat.

2010. dec. 17. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!