Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdek aggódni! A kisfiam...

Kezdek aggódni! A kisfiam este 9-kor aludt el, fél 5-ig aludt, kb 10 percet szopizott és már aludt is, majd 8-kor újra felébredt de megint csak 10 perce és még mindig alszik! Nem alszik túl sokat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem alszik túl sokat:-)

Akkor nőnek és fejlődnek szépen ha sokat alszanak. Az én kislányom 5 hónapos és nagyon sokat alszik még, és gyönyörűen fejlődik.

Hány hónapos a babád? mert volt olyan is, hogy a védőnő azt mondta, hogy azért alszik olyan sokat, mert kevés neki az anyatej, és nincs ereje fent lenni.

2009. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem írtad, hogy mennyi idős a kisfiad, de ha szépen rendszeresen felébred enni és nem nyűgös, akkor azt gondolom nincs ok az aggodalomra. Különben is, valljuk be ebben az időben mi is legszivesebben csak aludnánk.


Minden jót!

2009. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nem írtad, hogy mennyi idős, az én kislányom most múlt el hét hónapos és most kezdi ugyanezt mint nálatok. Tegnap este 21:30kor aludt el és reggel hatig aludt, szopizott egy kicsit majd visszaludt és most kelt fel nemrég 9:30kor. Nem baj ha ennyit alszanak mert jobban fejlődnek ez miatt nem kell aggódnod és ha éhes lenne éjszaka akkor úgyis felkelne. Nekem jóformán ez a harmadik alkalom amióta megszületett, hogy átaludta az éjszakát, eddig mindig felkelt 2x éjszaka. Tegnap belehúzott egy kicsit az alvásba. tymy
2009. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 12 hetes
2009. jan. 22. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond ne aggódj, azt úgyis észrevennéd. Kislányom 7 hónapos lesz és ugyanigy alszik mint a te fiad.
2009. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hetes korától 10-11 órát alszik éjszaka egyhuzamban. Ne aggódj, annyit esznek, amennyi szükségük van rá! Nekem volt olyan is, hogy egész nap evett 380 gr-ot pedig már 3és fél hós volt. Később megjött az étvágya.
2009. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!