Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibol igyon a babam aki eddig...

Mibol igyon a babam aki eddig csak szopizott, de most elkezdett enni ezt-azt?

Figyelt kérdés
Fiam 6 es fel honapos, mar elkezdtuk a hozzataplalast de meg egy etkezest sem valtottunk ki, hanem szopi utan eszik amennyit ker. De hamarosan lehet elhagyunk majd 1 etkezest es akkor valamibol meg kell itassam. Eddig is megkinaltam a kanalazas utan csoros poharbol szedtem ki a szelepet es ugy itattam, de eleg rossz mert melle is folyik es van hogy felrenyel, mert tulajdonkepen en ontogetem a szajaba aprankent a vizet. Szivni nem hajlando, se a csorost se a cumit...szerintem nem tudja h hogy kell azt hasznalni...Cumira nem szoktatanam nehogy bezavarja a szopizasban. Ti mivel itatajatok szopis babatokat?
2011. aug. 17. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki simán pohárból. Nekünk a gyerekek tudtak belőle inni. Nem kell nagyon megdönteni, akkor nem folyik mellé és nem nyel félre.
2011. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az szokott lenni a gond a csőrös pohárral (szelep nélkül), hogy nem látod mennyire kell megdönteni, azért nyel félre. Lehet kínálni kiskanállal is az innivalót.
2011. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én fiam is végig anyatejes volt, soha nem ivott szerencsére cumisüvegből. Ezért én kihagytam egy pár lépcsőt és rögtön a pohárra szoktattam rá. Végülis úgyis ez a végcél. Minek rászoktatni valamire, amiről aztán át kell szoktatni megint másra. Egyből pohár a legegyszerűbb! Most, hogy már szépen iszik pohárból a fiam, most mutattam meg neki a boltban kapható szopókás üveget, hogy ha elmegyünk valahova, akkor abból tud könnyebben inni, akár séta közben is!
2011. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom is egyből pohárból ivott, próbáld ki ha van otthon,kicsi, üveg presszókávés poharad aminek vastag fala van, remélem tudod melyikre gondolok, nekünk abból nagyon ügyesen ivott mert passzolt a kis szájához.Ezután vettem azért csőrös poharat is, hogy sétához azt tudjam vinni.

2011. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!