Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Néhány helyen nagyon száraz a...

Néhány helyen nagyon száraz a babám teste. Mitől lehet, és mivel kenjem be?

Figyelt kérdés
Gondolom nem a hidegtől, mert az arca nem száraz, csak a teste néhány helyen.Az egyik karján, az egyik lába, a hasa egy része.
2010. dec. 17. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mit kap enni? Ha szoptatsz, iszol tejet?
2010. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi Babe testápolót használunk!Nekünk azt mondták ekcéma,de a babe testápoló rendbe hozta.Nem is használtam a szteroidos krémet,amit kiirt a doki.Nekünk csak egy nagyon pici foltunk volt.
2010. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ekcéma lehet, mutasd meg orvosnak.
2010. dec. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam karján és lábszárán volt szárazabb folt. Nekünk a gyógyszertári Cremor aquosus-t ajánlotta az orvosunk, és szépen el is múlt. Recept nélkül adják és nagyon olcsó. Azóta mindig van itthon belőle. :-)
2010. dec. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

10 hónapos, az étkezése ugyanolyan, mint eddig nem hinném, hogy a kaja befolyásolja.Tápszeres.Mindenképp vigyen orvoshoz, ne próbáljam inkább először valami krémmel elmulasztani?

2010. dec. 17. 10:14
 6/9 A kérdező kommentje:
Cremor aquosus nem az a kenőcs, amit hűtőben kell tartani?Olyan van itthon...
2010. dec. 17. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem váltottál mosóport öblítőt?

Nekünk attól volt de a doktornőnk írt ki rá egy gyógyszertári krémet amit ott készítenek.

2010. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A cremor-t nem kell hűtőben tartani, viszont a gyógyszertári kevert krémet (szteroidos, csak az orvos ezt nem mondja!!!) igen. Nézd meg mi van ráírva.
2010. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az én lányomnak is volt a kezén ill a lábán száraz a bőre nekem az a krém van amit az orvos írt fel,gyógyszertári,a lányom már leszedegette róla a papírt nem tudom megnézni a nevét.az én lányom bőre nagyon érzékeny és nekünk a nivea termékek váltak be,fürdetőbe,samponba,testápolóba,semmi más.a többitől vagy kipattogott,vagy kiszáradt.olyan márkákat mint pl babe nem próbáltam.
2010. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!