Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes elkezdenem fekete...

Érdemes elkezdenem fekete szappant használni, ha van néhány pattanásom és miteszeres az orrom és az arcom? Valamint azon a részes elég zsíros. Bár egyes részeken viszont száraz, de nem annnyira.

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Nektek használt?
2009. jún. 20. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fekete szappanra gondoltál? Ilcsi?

Mert nekem is zsíros és pattanásos volt az arcom, használom az Ilcsi feketeszappant és még náhány terméket. Szépen helyre tette az arcomat. Még azt elfelejtettm, hogy nekem is vannak miteszereim, de elrre a legjobb megoldás ha rendszeresen jársz kozmetikushoz nagykezelésre. Nincs más megoldás, mert sajna a miteszerek mindig kiújúlnak :S

A kérdésedre a válasz, hogy igen érdemes használnod a fekete szappant, de én az Ilcsire gondoltam, te nem tom mire :D

2009. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen az Ilcsire gondoltam! :D

2009. jún. 20. 17:52
 3/6 A kérdező kommentje:

És nem szárította ki a bőröd?

Ettől félek..:S

2009. jún. 20. 17:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondta a kozmetikusom, hogy igen a fekete szapannak szárító hatása van, ezért ajánlotta mellé a zöld szappant, mert azt minden nap lehet használni. Így a fekete szappant heti1x, 2x használom.

Mindennapi használatra a zöld szappant ajánlom neked.

2009. jún. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem szárította nagyon ki az arcomat a fekete sz. mert mint már írtam nem minden nap mostam vele az arcomat. :)
2009. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen!!

:))

2009. jún. 20. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!