Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcéma gyanúval 8 hónapos...

Ekcéma gyanúval 8 hónapos kislányt védőnőhöz, vagy dokihoz kell vinni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Most hogy mindenhol virus van nem vinném egyből dokihoz elég a védőnő ha elég talpraesett.

Ha az a tipus aki sose mond semmit akkor lehet a dokihoz de egészséges rendelésre v. ha ilyen nincs akkor a rendelés legvégére és a váróba ne is tartózkodjatok sokat.


Talán igy elkerülhető a fertőzés.

2010. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van a dokinál is tanácsadás, ahova oltásra viszik a babákat. Szóval oda normális esetben nem visznek fertőzőbeteg babát. Viszont a védőnőben sokkal jobban megbízok. De ha recept kell bármilyen kenőcsre, akkor ahhoz meg a doki kell... Ebben a felállásban mit gondolsz?
2010. dec. 17. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Elöbb a védőnő mert lehet hogy megússzátok recept nélkül ha mégis kell akkor doki.


azt válaszd elöször akiben jobban megbizol és ha ez a védőnő akkor hozzá menj elöször.

Ez igy lehet hogy két séta lesz de ha nincs nagyon messze talán megéri összekötni egy méréssel igy karácsony elött.

2010. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dokihoz. Védőnő nem diagnosztizálhat betegséget. A doki tanáccsal is el tud látni. Ne a betegrendelésre vidd, hanem a tanácsadásra. Az én védőnőm ránézett és annyit mondott, hogy száraz a bőre és kenegessem sudocrem-mel. No ő ekcémás és a sudocrem köztudottan még szárít is.
2010. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 10hónapos, és ekcémás. A dokitól kell kérni beutalót, a bőrgyógyászatra, és ott megmondják mit kell tenned, nekünk írtak fel rá gyógyszertári krémet.
2010. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Akkor megvárom a keddi tanácsadását a dokinak. Mindenkinek jó egészséget, és kellemes ünnepeket kívánok!
2010. dec. 17. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Orvos.Az én fiamnak is az volt.A hidegtől előjön.Először azt hittem csak kiszáradt a bőre,de egyre csúnyább lett.Kenheted körömvirágos kenőccsel,de az orvos ír fel advantan kenőcsöt ami 5 nap alatt elmulasztja,de utánna kenni kell más krémmel ami hidratálja a bőrt,mert a hideg előhozhatja.
2010. dec. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvos, ha tényleg ekcéma ő add beutalót a bőrgyógyászatra.
2010. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!