Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden kisbaba ilyen hisztis?...

Minden kisbaba ilyen hisztis? 8-9hós korában? Mit csináltok vele mikor hisztizik még a tisztábarakáskor is?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én ugyanezzel szenvedek. Állandó program a sírás, az ordítás. Etetéskor, tisztába tevéskor, öltöztetéskor, ha babakocsiba teszem, ha egyedül hagyom egy fél percre, szóval a nap nagy része sírás. :-( És fogalmam sincs, hol rontottam el. Már egyszerűen alig birok vele, mert tisztába tevés alatt is megfordul, elmászik, felül, feláll és olyan erővel teszi mindezt, hogy két kézzel is alig bírom visszafogni. Pedig azért nem vagyok olyan gyenge. És akkor ugye nincs harmadik kezem, hogy közben tisztába is tudjam tenni.

Úgy oldom tehát meg, hogy amíg tisztába teszem, addig valami nagyon érdekes, új dolgot adok a kezébe, hogy megnézze. Olyat, amit még nem látott (szemüvegtok, tolltartó, kulcs) Persze ez is kb. 10 másodpercig köti le a figyelmét, utána elmászik, ordít.

2009. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A tisztába rakás nálunk is kész művészet. Ált. a földön csinálom, a két lábammal gyengéden lefogom a karját és extra gyorsan kicserélem a pelust, a párom meg csak röhög rajtam, hogy szenvedek a 7 hónapos örökmozgónkkal. Nem mindig hisztizik, de egyre rendszeresebben.
2009. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en valamit a kezebe nyomok ilyenkor,ami lefoglalja mig atpèlenkazom,oltoztetem. EGy jatek, egy muanyag targy amit ritkan vagy egyaltalan nem lat egybkent es ezert erdekesnek talal
2009. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!