Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem vagy ne vigyem emberek...

Vigyem vagy ne vigyem emberek koze 3 honaposomat? Szokja, vagy meg korai a bevasarlokozpont nem melykocsibol, hanem hordozobol?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szia,


a mi kisfiunk nov.22. született anno és 4 hetes volt, amikor kivittük, 6 hetes, amik először voltunk a Tescoban. semmi baja nem lett, szerintem nem kell ahhoz bevásárlóközpontba menni, hogy elkapjon bármit is. nála nem volt gond az idegenekkel, megszokta a folytonos jövést-menést, így ma sem félős. az elején hordozóban vittem, aztán amikor már ült és nagyobb volt babakocsival mentünk. most két éves és már a nagy bevásárló kocsiban utazik :)


Ági

2010. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányom ennyi idősen nagyon élvezte! Nézelődött, minden újdonság érdekelte!
2010. dec. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi is vittük tavaly ilyenkor, akkor volt 3 hónapos. Vásárolni muszáj volt, senkire nem tudjuk hagyni. Semmi baja nem lett belőle.
2010. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vidd emberek közé, én nem hiszek ebben, ha emberek közé megyek könnyebben elkapja a fertőzéseket. Mert szerintem nincs levegőből fertőző vírus vagy baci. És ő még annyira össze sem tapogat semmit. De vigyél magaddal törlőkendőt (akár alkoholosat is), amivel áttörlöd a kezét, ha netán hozzányúl valaki. De én ilyennel sem találkoztam.
2010. dec. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én már 4 hetes korában vittem bevásásrlóközpontba!
2010. dec. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is viheted. Mi 2 hetesen voltunk elöször sétálni, de vásárolni csak 6 hetesen mentünk. Most 3 és fél hónapos, még nem volt beteg.
2010. dec. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nagyon parázós vagyok, még a 22 hónaposomat sem viszem bevásárlóközpontba ilyen vírusos, beteges időszakban. Mindenki köhög krákog.

2 hónaposan vittem egyébként először bevásárolni. meg is bántam. végigordította az egészet és utána azon agyaltam, hogy nem lesz e beteg.

Én a helyedben otthon hagynám valakire arra a 2 óra hosszára. De te menj és mozdulj ki!!!

2010. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell parazni:-)batran menjetek,nem lesz semmi baja.
2010. dec. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, de nem a kora miatt, hanem a vírusok és az embertömeg miatt. Mostanában tombol mindenhol a bárányhimlő járvány és egy nagyon durva hasmenéses hányós vírus. Én nem kockáztatnám meg, hogy elkapja esetleg, mert most mentünk végig a férjemmel rajta. Hát mit mondjak, kórházban kötöttünk ki mind a ketten, annyira durva volt. Egy ilyen kicsi babára az ilyen vírusok nagyon veszélyesek lehetnek. Szóval ha nem muszáj, akkor ne vidd bevásárlóközpontba szerintem.
2010. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk januári a babánk, de mi is mentünk már nem tudom mikor, de ennyi idősen biztos. (A múltkor volt itt egy kérdés, hogy nincs szüksége még egy pici babának Plázázni, Tescózni, otthon kell hagyni, akkor mindenki azzal értett egyett.)

Akkor már én is éreztem, hogy muszáj emberek közé mennem, a babát meg nincs kire hagyni és nem is hagytam volna, vittük mindig is magunkkal, most 11 hós lesz.

2010. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!