Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen felvágottat ehet egy 1...

Milyen felvágottat ehet egy 1 év alatti baba?

Figyelt kérdés
8 hónapos
2010. dec. 19. 03:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Töbektől hallottam, hogy ilyenkor már virslit adott a babájának, gondolom, ilyenkor még inkább a színhús lenne az ideális a babának, talán csirke-, pulykamell. A kisfiam 1 éves, de ő még nem evett felvágottat. A párom egyik nap vett valami csirkejava, vagy mellsonka vagy ilyesmi felvágottat, de amikor megkóstolta a kisfiam, egyből ki is köpte, és a tányérról is ledobálta. Mondjuk én nem is eröltetem, gondolom, nincs bennük olyan dolog, amire feltétlenül szükségük lenne az ilyen pici babáknak. Minden jót Nektek és kellemes ünnepeket!
2010. dec. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én sem adtam felvágottat ennyi idősen a lányomnak. kapott húst a főzelékbe, ha maradt délről, azt még megette délután. egyébként 8 hósan el lehet kezdeni a tejtermékeket, így sajtot, joghurtot, túrót.

kb 1 hónapja kapott először jó minőségű sonkából néhány falatot, illetve virsliből. most 11 hónapos, de még mindig nem viszem ezt túlzásba. a kenyérhez kap körözöttet, tojáskrémet (sárgájából), májkrémet (magam csinálom), medvesajtot, illetve egy-egy kis szelet sonkát (nem párizsi, nem zalafelvágott, hanem igazi sonka, persze ez is pácolt, van benne tartósító, de legalább látszik, hogy húsból van).

2010. dec. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14,5 hónapos a kisfiam, és ilyet veszek a Lidl-ben: [link]

Erre rá van írva, hogy kizárólag pulyka- illetve csirkehúsból készült. Nincs benne mindenféle bőrke és társai...

2010. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 8 hónapos babának én még nem adnék felvágottat. Mi 11 hósan kezdtük, a Délhús termékeket veszem, abban nincs egy csomó olyan anyag, ami allergiát okozhat.
2010. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!