Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit láthat 3hónapos fiam? -...

Mit láthat 3hónapos fiam? - többi lent

Figyelt kérdés

Ma vettem észre,hogy kisfiam egy irányba mosolyog(egymás után többször is),majd szégyenlősen elfordul,mint ahogy egy 3.személyre szokott-főleg az apjára.Holott csak ő és én voltunk a szobába.

A nagyszülők szerint az őrangyalát látja.Tud erről valaki valamit?Kérem írjanak többen


2010. dec. 19. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
lehetséges,vagy szellemet,állitólag a babák látják őket talán 3éves korukig.(meg a kutyák is).Az én fiam is ezt csinálja,5hónapos,de már az első hónaptól kezdve...én hiszek ezekben,igy mégjobban fo.ok...a hideg kiráz néha néha mikor bámulja a plafont,és fülig ér a szája...hiába mondom akkor neki bármit,integetek neki,nem lehet elterelni onnan a figyelmét....félelmetes....és persze legtöbbször egyedül vagyok vele itthon...
2010. dec. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Ez butaság. Senki nem tudja,mit látnak a kisbabaák. Még azok sem,akik ezt komolyan kutatják. Csupán belemagyarázzák,hogy ők látnak olyasmit,amit a felnőttek nem.

Egy kisbabának minden új és érdekes lehet. Talán a falon egy árnyék,vagy bármi más,amit most fedezett fel.

Minden kisbaba produkál ilyeneket.

2010. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen,szellem is lehet,de akkor talán sírna.Eléggé félelmetes,én is magam voltam vele itthon...
2010. dec. 19. 20:52
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
semmit, a babáknak még fejletlen az idegrendszerük, ez magyarázza a mosolygásból egyszer csak sírásba váltást is. én is hallottam , hogy 3 éves korukig látják a szellemeket angyalokat stb, de én nem hiszek ebben, ne haragudj.
2010. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
első vagyok,szerintem egyáltalán nem butaság...meg hónapokig nem láthat minden nap szinte árnyékot a falon,vagy mögöttem...de aki nem hisz ezekben,annak felesleges magyarázni,úgyse hiszi el.Ezekre nincs normális magyarázat,hogy miért kacag,mutat,nyúl a"semmibe"....
2010. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanezt csinálta a pelenkázón. Mindig a plafont nézte egy ponton, de én nem láttam semmit. Aztán leraktam a fejem ugyanúgy, és észrevettem, hogy egy nekem addig láthatatlan "göröngy" van a vakolatban, amit ő mulatságosnak tart. Rejtély megoldva. Másik lányom egy háromcentis pókhálóval játszotta el ugyanezt.
2010. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is tettem már fel ilyen kérdést, mert nekem is borsózott a hátam, főleg esténként. Tényleg annyira úgy tudnak nézni, mintha tényleg lenne ott valami/valaki. Én inkább nem kutattam tovább ezt a témát, nekem félelmetes volt, hogy "még van valaki" rajtunk kívül a lakásban. Főleg, hogy általában csak ketten vagyunk itthon a babámmal.
2010. dec. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Látom megoszlik a tábor,ami várható is volt.Lehet magyarázni ezzel is azzal is,de az emberben (legalább is bennem)benne van,hogy akár szellemet is láthat.

Egy ismerősöm fia,aki nem tudom pontosan hány éves volt-de már beszélt-állandóan látta a nagyapja szellemét,mert mondta a szülőknek.

2010. dec. 19. 21:10
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Akkor meg minek tetted fel ezt a kérdést? Ha szerinted szellemet lát, hát akkor higgy abban, hogy szellemet lát, ha úgy megnyugtatóbb.
2010. dec. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lányom is mosolyog, azaz régebben többet mosolygott a semmibe, most 4,5 hónapos. mi azt modntuk olyankor: mosolyog az angyalkájára :)közben beszéltünk neki: mosolyogsz az anygalkédra? mond meg neki drágám hogy vigyázzon rád...hozza azt a kakis pelust...hogy jól aludj...stb. eleinte tényleg rémisztő, de ha ő mosolyog, nekünk sem kell félni.
2010. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!