Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova fordulnátok ilyen helyzet...

Hova fordulnátok ilyen helyzetben, ha mindig taknyos a baba?

Figyelt kérdés
15 hónapos! Tavaly is rengeteget volt taknyos és most idén szeptember óta majdnem egyfolytában taknyos. Naponta sokszor kell szívni az orrát. Az orvosunk azt mondta hogy ez egy ilyen időszak, de én ezt nem hiszem! Azt mondta nincs semmi baja csak taknyos. De ez szerintem nem normális. Kap multivitamint napi 10 cebion cseppet már vagy 2 hónapja és este aeriust kb 2 hete. De semmi változás. Hova vigyem vagy mit csináljak? Járt valaki így és kiderült más ok?
2010. dec. 20. 09:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és mondtam a dokinak ha gyenge az immunrendszere akkor adjunk immunerősítőt neki. Erre mondta hogy nem nem kell!
2010. dec. 20. 09:42
 2/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem normális. a férjem is állandóan taknyos és neki porallergiája van.
2010. dec. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltál Fenistil cseppet adni neki? Ha attól javul, lehet hogy allergia.
2010. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én visszamennék az orvoshoz, rácsapnék az asztalra, és megkérném, hogy adjon beutalót LEGALÁBB egy vérvételre, mert ez így nem normális. lehet allergia, lehet az orrmanduláival van gond, lehet akármi más is, de ne rendezzen már le ennyivel, hogy ez egy ilyen időszak!
2010. dec. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, az én babám is ilyen.Elvittem másfél hete a körzetihez.Kaptunk homeot, majd megnézte rá 5 napra.Azt mondta, teljesen meggyógyult.Nem hittem neki, mert továbbra is folyott az orra rendesen.Hétvégén nem bírtam tovább.Bármit párologtattam, Cebiont adtam stb. nem múlt, így elvittem egy magándokihoz.Még jó, mert közölte, hogy totál lerakódott a légcsövében, és még középfülgyulladása is lett (szövődmény).Egyiket sem lehetett észrevenni.Most meg tuszkolom bele a löttyöket, csöpögtetek az orrába, fülébe.

Keress egy magándokit (ha van rá keret), aki megvizsgálná a babád!Biztos van valami a háttérben.

2010. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg mutasd meg egy gégésznek, oda nem kell beutaló.
2010. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg keress egy másik gyerekorvost!Hol laksz?Hátha valaki tud a környéken egy értelmes gyerekorvost.
2010. dec. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fül-orr-gégészhez vidd el,ez a szakterülete.
2010. dec. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!