Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen joghurtot adsz 8...

Milyen joghurtot adsz 8 hónaposnak? Baba-, vagy sima, pl. Danone?

Figyelt kérdés

Általában mivel adod? Gyümölccsel, vagy keksszel?

Írjatok már pár ötletet! Köszi! :)


2010. dec. 20. 16:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérdezni, hogy ha először fogom adni, ugyanúgy be kell vezetni, mint más ízeket, és kevés mennyiséggel kezdjem? (Mennyivel, ti hogy növeltétek aaz adagot?)
2010. dec. 20. 16:11
 2/8 anonim ***** válasza:
szia mi danoninoval kezdtünk.. amúgy lehet gyerek joghurtot kapni amit a danone gyárt,de sztem nem muszály szabályosnak lenni ha izlik neki akkor mind1 milyen fajta.
2010. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En eloszor babajoghurtot vettem a DM-ben, eleg draga, de egyszer kibirhato, es volt hozza kuponom is. Utana csak sima joghurtot adtam, en raktam bele gyumolcsot. Most mar lassan 11 honapos, most adtam neki eloszor bolti gyumolcsoses, Zott szivecskeset. Amugy nem szivesen adom neki a bolti gyumolcsoset, mert tele van adalekanyagokkal.

Mi 10 honaposan kezdtuk csak a joghurt bevezeteset.

2010. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt a kisfiam, mikor először kapott tejterméket, az én védőnőm ezt ajánlotta. Túróval kezdtem(gyümölcsbe téve először csak egy csipetnyit, majd egyre többet), aztán sajt, majd joghurt. Nálunk az általam ízesítettek (gyümölcs bele), illetve a natúr jön be. Én natúr danone könnyű és finommal vezettem be, azóta is ez a kedvenc. Miután nem ez volt az első tejtermék, nem vezetgettem azt már aprólékosan be, elsőre megevett egy fél pohárral. Szoktam adni nagyreszelőn reszelt almával-fahéjjal, körtével, babapiskótával, túróval, de volt hogy párolt zöldséget öntöttem le natúr joghurttal, azt imádja!!
2010. dec. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. TEjterméket majd 1 év után.
2010. dec. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Savanyított tejtermékeket 8 hónapos kortól kezdünk bevezetni, kedves utolsó válaszoló! Nézz utána!

Túró, sajt, joghurt 8 hónapos kortól, tejföl 10 hónapos kortól, tej és tejszín 1 éves kortól.


Én babajoghurtot vettem sokszor a kisfiamnak, illetve natúr joghurttal habartam a főzelékeit. Natúr joghurtot próbáltam neki gyümölccsel is kikeverni, de nem jött be neki, köpködte, fújta kifelé. Úgyhogy Zott szívecske vagy Zott Jogobella, illetve most már Milbona (Lidl-ből lehet beszerezni) gyümölcsjoghurtot szoktam venni, ezekben van a lehető legkevesebb adalékanyag (pl. aroma vagy gyümölcslékoncentrátumok). A Danone gyümölcsjoghurtjait azért nem szeretem, mert rengeteg mű dolog van benne, ha a címkéjét megnézed. :(

2010. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan csak később adtam neki, de simán a Danone natúrral keztdük, mai napig imádja üresen is. Gyümölcsöt szoktam bele keverni vagy turmixolni. És néha veszünk babajoghurtot is, de az neki nagyon kevés. :-)
2010. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Danone natúr joghurt. Eddig 2x kapott, banánt és babakekszet kevertem bele. Ízlett neki, mindet megette.
2010. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!