Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon érzékeny bőrű babátokat...

Nagyon érzékeny bőrű babátokat mivel fürdetitek, mivel mossátok a ruháit, mivel a cumisüvegeket cumikat? Milyen gyakran fertőtlenítetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak pici korában volt érzékeny bőrű a babám, ez idővel elmúlt. Gyógyszertári fürdetővel fürdettünk elég sokáig, most már Gabi édes álom fürdetőt használunk - csak a vízbe teszünk, és így mosdatjuk, a testét nem kenjük be vele.

Dreft sensitive folyékony mosószert és Lenor sensitive öblítőt használtam 8 hónapos koráig a ruháihoz, addig mostam neki külön. Én a mai napig minden ruháját - a harisnyákat kivéve - vasalom.

Cumiját, és cumisüvegeket is mikrós sterilizálóban sterilizáltam, miután elmosogattam forró vízzel (amúgy Frosch mosogatószert használok általában). Cumisüvegeket minden használat után, cumit 2-3 naponta raktam be a sterilizálóba.

2010. dec. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:) Minden stimmel nálam is, amit az előző írt. Gyógyszertár fürdető, Dreft sensitive (öblítőt nem használok) és Frosch. Ekcémás a babám. :(
2010. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kislányom ekcémás, ezért gyógyszertári fürdetőt használunk fürdeni és testápolónak is. Mosódióval mosom a ruháit+ Lenor vagy Silan sensitive.
2010. dec. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ekcémás? babe termékek a gyógyszertárban... drága de nagyon jó
2010. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

gyógyszertári fürdető és testápoló

mosódió (vagy Persil sensitive) mosáshoz, öblítőt nem használok

cumit, -üveget nem használ

porszívózás hetente, fertőtlenítés kb.havonta

2010. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, fertőtlenítés ecettel, durvább esetben domestos-szal jól hígítva
2010. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mosás: mosódió+mosószóda

Öblítés: ecet6levendula illóolaj

2010. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ekcéma e először a púderre lettünk allergiásak gyógyszertári fürdetővel fürödtünk mostanáig de száraz foltok vannak rajta mindenhol, de nem piros sebes mint az ekcéma. A doktornéni azt mondta hagyjuk el a fürdetőt, most sima vízzel és egy pici olajjal fürdünk. Persil sensitívet használok. Mitől lehet ekcémás???
2010. dec. 21. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!