Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! Meddig sterilizáltátok minden étkezés után a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semeddig.Eleinte heti egyszer főztem ki,mostanában már havonta.
2011. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8 hétig naponta 1x. Azóta csak forró vízzel csap alatt.
2011. jún. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eleinte hetente egyszer kifőztem, most meg csak néha, ha eszembe jut. Forró víz, mosogatószer, babás dolgokhoz külön szivacs és mosókefe, és ennyi, nem sterilizálok. Most már 8 hónapos a lányom.
2011. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én fél éves koráig főztem ki neki minden étkezés után. Azóta már csak rendesen elmosom. Felesleges már úgyis mindent a szájába vesz!
2011. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
öööö... első pár napban. tudom, hogy rendetlen vagyok, de nem félek a baciktól. nem volt még beteg szerencsére, meg tényleg annyi minden mást a szájába vesz, ami nem steril
2011. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te jo EG!!! Akkor en teljesen nem vagyok normalis. :) 16 honapos a kisfiam es kisterilizalom a cumis uvegeket minden egyes alkalommal. :O Azt hittem kell mert a tejbacik csak bizonyos homersekleten pusztulnak el amik nagy gondot okozhatnak a baba pocijanak. De JO, hogy ezt valaki felhozta!!! Hat ezek utan en sem fogok kinlodni tobbet az biztos! Kisfiam meg reggel es este lefekveskor meg hasznlaja a cumisuveget. Koszi nektek lanyok! :)
2011. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hetente, másfél hetente sterilizálom (amikor van időm és eszembe jut), egyébként nálam is külön szivacs, üvegmosó kefe, mosogatószer, forró víz.

Nem volt még beteg, se szájpenészes, és minden mást a szájába töm. :)

2011. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Eleinte hetente sterilizáltan,most már csak forró vízzel mosom.

5 hónapos

2011. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1 év alatt 1x sterilizáltam, de csak kíváncsiságból (MAM-os cumisüveget). Forró vízzel, mosogatószerrel, külön szivaccsal mostam el az üveget. Soha semmi baja nem volt a gyereknek.

A cumihoz mondjuk vettünk hordozható UV-sterilizálót, azt rendszeresen használjuk. Ezt jó dolognak tartom, mert a cumit eldobja az utcán, vagy ahol épp eszébe jut, ki tudja, hova esik. :-)

2011. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Orchidea001 ***** válasza:
8 hónapos a kisfiam, de én minden este elmosom és a mikros sterilizaloba teszem:)
2011. jún. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!