Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kerülitek a beteg embereket a...

Kerülitek a beteg embereket a babátokkal?

Figyelt kérdés
Ma mondta anyósom, hogy apósom nagyon meg van fázva. Hát nem tudom mi lesz így karácsonykor. Én nagyon nem szeretném, ha tiszta taknyosan jönne hozzánk, ha még akkor is beteg lenne. Hozzátok is mennek betegen a családtagok? Jó persze ha apa beteg, nem küldöm el otthonról, de ha nem muszáj nem viszem a kisfiam beteg ember közelébe. Így is lesz még eleget beteg, ha közösségbe kerül. Most 10,5 hós.
2010. dec. 20. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
kerültem és kerülöm. nem érdekel, hogy mit gondolnak erről. nem viszem oda és kész. még ha karácsony van akkor sem.
2010. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Betegen nem jönnek a rokonok, ez természetes náluk.
2010. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Nemkerülöm, nem biztos hogy elkapja, nem egy tányérból esznek isznak, na meg karácsonyig még meggyógyulhat teljesen. Ahogy írtad is, nem lehet minden betètet elküldeni. Szüleimnél voltunk 2 hétig, mindenki beteg volt, lányom nem kapta el, pedig mindenki fogta csókolgatták altatták! Nem küldhettem el otthonról őket, nem tilthattam meg hogy ne nyúljanak hozzá a gyerekhezn meg ezért mi sem jöttünk el!
2010. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Karácsonyig szerintem meggyógyul,de én nem küldeném el őket!!! Ha nem tőle kapja el,akkor lehet megfázik máshol pár nap múlva lesz beteg,de nem is biztos,hogy elkapja tőle!
2010. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eddig még csak egyszer volt beteg, amikor a párom megfázott, tőle kapta el. Csak ugye én kelnék éjjel szívni az orrát, azon kívül, hogy nem alussza át még az éjszakát. Szóval így is néha hulla vagyok, nem hiányzik még egy nátha is.
2010. dec. 20. 21:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez benne van a pakliban! Ha annyira félsz,hogy náthás lesz akkor mond meg nekik,hogy ne menjenek ha még mindig meglesz fázva az apósod!
2010. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Meg ráadásul olyan szörnyülködve is mondta az anyósom, ezért gondolom, hogy nagyon beteg apósom, de úgy én nem akarom, hogy eljöjjön.
2010. dec. 20. 21:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor mond meg nekik és kész!Ne érdekeljen,hogy mit fognak gondolni rólad,neked a gyereked az első és ő neki az egészsége,úgyhogy ha ezért megharagszik valaki,akkor nagyon tudom sajnálni!
2010. dec. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden értelmes felnött kerüli a babák társaságát ha beteg, legalább is ismerösöktöl lenne elvárandó!!!

Csunya ha a szülönek kell megkérnie rá a családtagot. én elhivnám de elvárnám, hogy megtartsa a gyerektöl a kellö távolságot. Mármint ne puszilgassa meg ölelgesse. Ha ez elvárhato, akkor nincs értelme nemet mondani, illetve sértö is lenne, hisz karácsonyrol van szo. Kébzeld magad az após helyzetébe is..

2010. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én felajánlanám neki, hogy ha elakar jönni vegyenek maszkot, és ő majd eldönti hogy eljön e vagy sem. Ha beteg akar lenni úgyis az lesz, és nem feltétlen attól kapja el a babád, hogy ott van mellette, ez benne van a levegőben, lehet hamarabb beteg lesz egy sétától, mint attól az 1 órától. De ez az én véleményem. Én biztos így csinálnám, mégiscsak karácsony van, és nem tehet róla hogy pont most lett beteg, ráadásul biztos szívesen nézné az unokáját ahogy harcol az ajándékok kibontásával.
2010. dec. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!