Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik panelban vagy társasházba...

Akik panelban vagy társasházban laktok hány órakor mentek sétálni 7-8 hónapos babátokkal? Hogyan öltöztetitek fel?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

nekünk a "nagy" határozza meg a sétát. Reggel fél 9 körül visszük a tesót oviba, onnan elmegyünk bevásárolni, elintézni ezt-azt. 10 körül érünk haza.

Délután fél 4 kor megyünk az oviba a tesóért, aztán sétálunk egyet, és 5 óra körül érünk haza.


De amikor a fiam volt ennyi idős, a délelőtti alvás után mentünk ki kb: 11-12 körül. Másfél - két órát voltunk a szabadban, ennyire volt idő két étkezés és alvás között.

2011. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hú mi akkor mentünk mindig amikor kellett, vagy unatkoztam.

attól függ hogy jött ki.

mindig úgy öltöztettem ahogy az idö adta.

2011. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Eddig délutáni alvás, uzsi után mentünk, most, hogy hamar sötétedik ebéd után sétálunk kb.1 órát. Mivel kezd elég hűvös lenni így vastag overált, sapkát (ma kesztyűt is kapott) adtam rá a lábzsák mellett.(8hós)
2011. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor a délelőtti alvásából felébred, ebéd, majd kimegyünk 1,5 órát kb. 11-13 között.

3 éves fiammal együtt.


Harisnya, h.ujjú body, pulcsi, bélelt kantáros kordnadrág, kocsicipő, kabát, sapka, kesztyű, lábzsák.

Bár ilyenkor már elég kellemes mindennap az idő.

2011. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11h-kor eszik és után indulunk. Hosszú body, harisnya, overál.
2011. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ.
2011. nov. 14. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!