Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova lett Carmen22? Ha jól...

Hova lett Carmen22? Ha jól emlékszem a nevére.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Itt van még, csak név nélkül.
2010. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Én Banyucit hiányolom. :)
2010. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja értem. :)

Banyucit nem nagyon ismerem :S

2010. dec. 21. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Itt van Carmen, nemrég gratuláltam neki, 9 (illetve lehet, hogy már 10) hetes pocaklakója van... :-) Szóval minden rendben vele.
2010. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Itt vagyok. név nélkül. most csak olvastam.


Banyuci is aktiv. név nélkül.

nézzétek meg a toplistát mindketten a top 10-ben vagyunk csak engem már állandóan szarrá pontoznak legutóbb azért mert valaki névvel ugyanigy kérdezte hogy vagyok és mivel a kérdést törölték itt kértem meg arra hogy privibe kérdezzen erre vagy nyolcan nekem ugrottak hogy mit feltünősködök - pedig csak kérés volt-


ime:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


későbbiekben már nem szeretnék ilyet sem látni sem olvasni ugye megértitek semmi szükség erre...


úgyhogy itt és most utoljára kérek mindenkit akit még érdekelek priviben keressen minden normális emamilre válaszolok.


Köszönöm az érdeklődést!

2010. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is itt vagyok, csak név nélkül. Nem fogom többet kiírni a nevem, mert állandóan rám szálltak. Pedig azt hiszem, többet segítettem itt, mint ártottam, de úgy látszik, egyesek nem így gondolják... (B)
2010. dec. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaaaaj nee. Azt hittem vége ennek a Carmen mizériának..aaaaaa
2010. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mért mi bajod vele?
2010. dec. 21. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Na igen,pont az ilyen 44%-os es tarsainak koszonhetoen lett ismet anonim Carmen es Banyuci is.De szerencsere meg itt vannak:) en megismerem mar oket :)
2010. dec. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!